• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pomoc

lanmy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.05.2020.
Poruka
36
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
posle određenog vremena rada pc on mi izbaci sliku gde pise your pc going to problem i moram ga restartovati sta da radim
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
To je sigurno zbog multimedije!
 

Bole001

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2017.
Poruka
111
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
posle određenog vremena rada pc on mi izbaci sliku gde pise your pc going to problem i moram ga restartovati sta da radim
Da, pojavi ti se plavi ekran gde te obavestava da je sistem pao, gde treba da ga restartujes da bi ponovo mogao da se pokrene.

Moguci problemi:

1. Proveri ram memoriju, da li je lepo namestena u slot maticne ploce, i da li pise u sistemu koliko imas rama(najbolje proveriti u biosu). Da li se poklapa sa onim sto si instalirao...
Ako imas vise od jednog stika rama, proveri sa svakim ramom posebno.

2. Proveri diskove(hard disk, solid state disk) da li su lepo povezani(konektori kablova moraju biti zakljucani)

Paznja! Pre nego sto pocnes da cackas oko racunara, ugasi racunar i izvuci kabl iz zida(utichnice)!
Ako nisi vican tome, pitaj nekog ko se razume da ti to proveri, nista ne diraj sam!

3. Testiraj sistem na viruse(skini neki free anti virus program i skeniraj sistem).

4. Problem sa verzijom windowsa operativnog sistema(bug). Updejtuj windows na noviju verziju ili odradi(najbolje) cistu instalaciju nove verzije windows operativnog sistema. Ako koristis windows...
 
Vrh