• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pomoc

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
cooler master ima ocajne fanove, ne znam kakvi su im kuleri jer ih nikad nisam imao.
sto se tice ovih ogromnih kulera, svi su oni slicni, mozda sa razlikom od 2-3c max. bitno je da imas i dobre fanove... dosta hvale i Cryorig R1 Ultimate... imas izbora koliko hoces pa izaberi, ne mozes puno da pogresis...
 

Till iCollapse

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.09.2017.
Poruka
62
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
cooler master ima ocajne fanove, ne znam kakvi su im kuleri jer ih nikad nisam imao.
sto se tice ovih ogromnih kulera, svi su oni slicni, mozda sa razlikom od 2-3c max. bitno je da imas i dobre fanove... dosta hvale i Cryorig R1 Ultimate... imas izbora koliko hoces pa izaberi, ne mozes puno da pogresis...
Zato i gledam da uzmem dobro kuciste sa dobr fanovima i jedan dobar kuler .. e sad meni je drug preporcio ovaj cooler masterov ali citam komentare da ljudi nisu zadovoljni i da je jako bucan. E sad imam para da ubacim i vodeno neko dobro ali posto mi preporucujete vazdusno uzeo bih onda neki od boljih kulera trenutno
 

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
cm bih svakako zaobisao, sta god da je u pitanju ali ti sam odluci...
pre mesec i po dana sam imao peh da mi crkne pumpa na corsair H100i GTX posle godinu dana rada tako da nikakvu vodu ne ubacujem vise u masinu. custom loopovi su mi preskupi, previse je cimanja oko toga i barem meni skroz nepotrebni...
odaberi neki dobar vazdusni hladnjak i uzivaj...
imam isti cpu kao ti ali ja ne klokujem nista, nalazi se u mini itx kucistu pod megahalemom i NB eloop fanom sa trenutnom temperaturom od 29c dok ovo pisem tako da ces ti imati jos bolje rezultate sa vecim kucistem i kulerom...
 

Till iCollapse

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
08.09.2017.
Poruka
62
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
cm bih svakako zaobisao, sta god da je u pitanju ali ti sam odluci...
pre mesec i po dana sam imao peh da mi crkne pumpa na corsair H100i GTX posle godinu dana rada tako da nikakvu vodu ne ubacujem vise u masinu. custom loopovi su mi preskupi, previse je cimanja oko toga i barem meni skroz nepotrebni...
odaberi neki dobar vazdusni hladnjak i uzivaj...
imam isti cpu kao ti ali ja ne klokujem nista, nalazi se u mini itx kucistu pod megahalemom i NB eloop fanom sa trenutnom temperaturom od 29c dok ovo pisem tako da ces ti imati jos bolje rezultate sa vecim kucistem i kulerom...
A je l imas neku preporuku za kuciste ? Do od 120-140e i uklopio bih to sa noctua kulerom .. ja imam i7 6700 3.4 ghz. Ali planiram da menjam to kada izadje coffee lake
 

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
procitao sam sta planiras... samo napred, ja kapiram da je meni i ovaj 6700 overkill...
nemam pojma, ja imam bitfenix phenom mini itx a trenutno sklapam devojci masinu u phanteks evolv itx... nemam potrebe za velikim kucistima pa ne znam sta bih ti preporucio... pogledaj najbolje sam, zavisi sta pakujes unutra... mozda neki inwin 303, phanteks enthoo evolv...
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.054
Moja konfiguracija
NZXT H440 ili Define R5.
 
Vrh