• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Pomoc oko izbora

shadoweyes

Newcomer
Učlanjen(a)
05.07.2019.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd fx 6300
Motherboard:
msi 760gm-p21
RAM:
8gb
VGA & cooler:
hd radeon 7700 1gb
HDD:
toshiba 1gb
Pozdrav sekirasi. U planu mi je da menjam telefon trenutno imam redmi note 8 pro evo jos malo pa dve godine. Uzeo bi nesto u rasponu od 300-400e. E, sada najbitnija stavka mi je kamera. Operativni sistem mi nije bitan koristio sam uporedo sa note-om i iphone 7-icu jedno vreme tako da mi ios i android nisu strani . Gledajuci po netu u neki uzi izbor su mi usli p30 pro,iphone x, p40 pro(kod njega mi jedino smeta sto nema google servisa znam da se moze srediti ali me nekako to odbija) , Xiaomi Mi 10T Pro. Ne mora biti novo moze i polovno ili ako bas znaci mogu se dodatno ispruziti do nekih 450e max. Imate li neki savet ? :)
 

VirusX

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.04.2019.
Poruka
977
Rezultat reagovanja
634
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600X & CM ML120 Lite
Motherboard:
Asus ROG Strix B350-F
RAM:
2x8GB Corsair Vengeance 2666MHz
VGA & cooler:
Radeon RX 570 4GB XFX
Display:
Samsung 24"
HDD:
Samsung EVO 860 500GB
Case:
AW + 3x AF P12 PWM
PSU:
Corsair 650 80+ Bronze
Mice & keyboard:
Redragon
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 10 & Brave
Pozdrav, ako ti je kamera najbitnija stavka, P40 Pro uzmes i miran si.
Mnogo ljudi ne zna da ni ne moras da se petljas oko google servisa. Instaliras microG i koristis vecinu servisa bez problema.
Alternativa Play Store nek bude F Droid i miran si.

microG
F-Droid Store
Sve je potpuno besplatno i open-source, legalno je
 
Vrh