• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Photomanipulation

jackwilshere

Newcomer
Učlanjen(a)
09.12.2019.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Također bih želio dodati da ako nemate dovoljno iskustva da odaberete kameru ili dodatnu. dodaci tada možete vidjeti sve informacije o tome
 

jackwilshere

Newcomer
Učlanjen(a)
09.12.2019.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Također bih vas želio upoznati s izvrsnim člankom u kojem se možete detaljno upoznati s načinom ispravnog rada s manipulacijom fotografijama. siguran da će vam to pomoći da poboljšate sadržaj
 

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
612
Rezultat reagovanja
325
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLEAGH
CPU & cooler:
I5-4460,Hyper 212 EVO
Motherboard:
Asus H81
RAM:
DDR3 HyperX 16GB
VGA & cooler:
Zotac 1060 6GB AMP
Display:
HP OMEN Z7Y57AA TN, TV Adler 43
HDD:
Transcend 220S 240GB , Toshiba 1TB
Sound:
Genius SW-HF2.1 1700
Case:
Raidmax V4 Blue
PSU:
Radimax 550W
Mice & keyboard:
Logitech G203 Prodigy & MS Thunder
Internet:
80/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64 , Firefox
Other:
Huawei P30 Pro VOG-L29
Ne vidim kako ovo moze nekom da pomogne ovde na forumu iz linka koji je dat da se pogleda a da se ne plati da bi nesto bolje naucio tj naucio ono osnovno. Kao poznavalac Photoshopa i manipulisanje slika ukoliko zelite da podelite svoje znanje sa drugima slobodno to napravite ovde jer u suprotnom clanovi nece nauciti nista sem ako vam nije cilj promovisanje web stranice i udeo zarade, ukoliko se mozda neko od clanova opredeli da kupi osnovni paket od 25$ po slici.
 

Lasamba

Newcomer
Učlanjen(a)
19.05.2020.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Nekada sam često koristio aplikaciju za RetouchMe, ali to se plaća. Sada je kupila Nikon D5600 i pobijedila u Photoshopu i Lightroomu. Ali iz navike sam čitao njihov blog za ideje za fotografiranje i poziranje.
 
Vrh