• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Outlook Beta - može li se ikako vratiti na old version?

Koricnicko_ime

Newcomer
Učlanjen(a)
26.04.2020.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Dobro jutro. Ovakvi forumi u principu ne vole nove korisnike (kad bi svi mogli da počnua sa 100 postova) i to je verovatno i zasluženo: možda i meni ovo bude prvi i poslednji post.
Takođe - ako je podforum pogrešan, premestite, ja uvek proveravam datum isteka roka trajanja kad kupujem vrhnje, pa sam čak i malo pretraživao "Outlook" i "Hotmail" i vidim da ima samo u Aplikativnom softveru nešto.

Znači - da li je ikako moguće preći s Bete verzije Outlook-a na staru? Još (uvek)?
Dugme za "switch to old (Classic) version" više ne postoji u gornjem desnom uglu.
Pre 2 godine kada su bez pitanja nametali taj prelaz, nekako mi je uspelo da se vratim na staru verziju, ne sećam se više kako. Mislim da sam klikao na kalendar, pa se vrćao na MSN glavnu stranicu i onda odatle klikao na poštu, ali to više ne deluje.

Beta verzija mi titra i ekran mi se svaki čas gasi i pali, kao da gledam stari Tv lampaš a neko udara šakom po televizoru.
To nije čak ni problem navike i snlaženja, navikao bih se ja kakav sam oportunista, ali najčešće ne mogu ni da otvorim Beta Outlook, a kada ga otvorim, onda mi ekran pocupkuje.

Ovaj drugi nasilni prelazak na Betu se desio pre nedelju-dve.
Neke moje kolege sapatnici koji imaju Outlook (a od milja ga i dalje nazivaju Hormail) kažu da se njima ništa nije promenilo, ali da me posavetuju kako da se vratim u staru verziju - ne umeju.

(Možda ovo ima veze i sa zasatrelošću moje "mašine" i/ili brauzera?
Pa evo da napomenem svoje antičko stanje: Windows 7 starter odnosno XP.
To se ne ažurira više, s lime mogu da živim, ali da li Micrsoft na kvarno sabotira te antikvitete?
Jer, na računaru s XP ne mogu, na primer, da gledam video na tvići, a često ni na Jutjuvu /iako tu čas može čas ne može, ne kapiram po kom kriterijumu/.
Ali ne bih da skrećem na tu temu, pominjem ovo samo ako je možda od značaja za naslov - Beta verziju Outlook-a i kako je se rešiti.)

Eto, ako vam nije ispod časti s dedom da razgovarate o prošlosti.
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.753
Rezultat reagovanja
9.121
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
: dobro došao :

Dobar dan! Da li kad kažeš Outlook misliš na Majkrosoftov onlajn sistem za elektronsku poštu nekad poznat kao Hotmail, nekad kao Live, a ponekd i Outlook??

Priznajem da nemam odgovor na tvoje pitanje. Ono što znam, a ima malo veze sa temom:

Microsoft se odriče svoje dece; izbacuje nove proizvode, a ukida podršku za stare.

Takođe, Microsoft ( ali ne samo on) ima retail verzije programa koji su suštinski nepromenljivi, a povremeno ih popravlja i (nesuštinski) dograđuje i unapređuje. Takođe, ima i, npr. Office 365 liniju koja je zamišljena da pretplatnik uvek ima najnoviji Office.

Ponavljam, znam da ne odgovaram na tvoje pitanje i da zvučim kao da branim MS. Branim ih koliko i napadam. Samo sam skeptik da ćeš naći rešenje koje tražiš. I nadam se da nisam u pravu.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Vrh