• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Odabir wireless slusalica do 200e

MatijaTod

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
21.11.2017.
Poruka
19
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Treba mi pomoc, narocito ako neko ima neke od ovih slusalica da mi da neki feedback.
Planiram da uzmem wireless/bluetooth slucalice za pc, do sada sto sam gledao najbolje su:
1. Steelseries Arctis 9 Wireless
2. Logitech G Pro X Wireless
3. Corsair Virtuoso RGB Wireless SE
Stvarno ne znam koje da uzmem, za Arctis 9 mi se svidjaju dosta, ali kazu da je zvuk meh. Logitech kako pricaju su perfect, ali nemaju toliko mogucnosti kao Arctis, a za Corsair nisam toliko puno procitao ali cine mi se kao da su ok.
Dodajte slobodno neke koje mislite da su mozda bolje, svaki argument bi mi dobrodosao (:
 

bosla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
132
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell Precision 5540 i7 9th gen ...
CPU & cooler:
Ryzen 5800x @5ghz
Motherboard:
MSI x570 Tomahawk
RAM:
4x8gb gskill trident z neo rgb
VGA & cooler:
Gigabyte 5700XT Gaming OC
Display:
2x Asus MG279q
HDD:
500NVME/2x1000SSD
Sound:
SB LIVE! Z
Case:
Define XL
PSU:
Seasonic 750w
Optical drives:
Pioneer BR
Mice & keyboard:
Roccat Leadr & Microsoft Natural 4000
Internet:
DSL 320/20
OS & Browser:
Windows 10
Logi G935 I Razer Nari si namerno preskočio? Po meni, Razer ubedljivo najbolji kvalitet izrade, dizajn, udobnost odličan software, g935 najbolji zvuk dizajn zastareo, ali udoban. I jedne i druge ti upadaju u budžet ako kupiš kod komšija.

Imaš ovde ok review nekih od modela:

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.536
Rezultat reagovanja
2.175
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Sennheiser, koje mozes da ukrojis u budzet. Ostalo su igracke, a pare nisu.

edit: da pojanism, niko od navedenih ne pravi nista, samo uzimaju sve od kineza i nakace logo. Senn pravi zvucnike (za slusalice), testira i ima jednu od najboljih bezicnih veza jer je BT sr***e na koje se ljudi naviknu jer nisu culi bolje.
 

bosla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
132
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell Precision 5540 i7 9th gen ...
CPU & cooler:
Ryzen 5800x @5ghz
Motherboard:
MSI x570 Tomahawk
RAM:
4x8gb gskill trident z neo rgb
VGA & cooler:
Gigabyte 5700XT Gaming OC
Display:
2x Asus MG279q
HDD:
500NVME/2x1000SSD
Sound:
SB LIVE! Z
Case:
Define XL
PSU:
Seasonic 750w
Optical drives:
Pioneer BR
Mice & keyboard:
Roccat Leadr & Microsoft Natural 4000
Internet:
DSL 320/20
OS & Browser:
Windows 10
Sennheiser, koje mozes da ukrojis u budzet. Ostalo su igracke, a pare nisu.

edit: da pojanism, niko od navedenih ne pravi nista, samo uzimaju sve od kineza i nakace logo. Senn pravi zvucnike (za slusalice), testira i ima jednu od najboljih bezicnih veza jer je BT sr***e na koje se ljudi naviknu jer nisu culi bolje.
Iako ima istine u elementima ovoga sto si napisao, prevelika je generalizacija. Imao sam prilike skoro sve bezicne modele koji se na nasem trzistu mogu naci ili da isprobam ili sam posedovao/posedujem... Ukljucujuci sennh.

Daleko je od istine za pojedine modele ovo sto si napisao... No, zaista me mrzi da idem u detalje. Previse ima kvalitetnih review-a po netu, da bih to radio... In any case nisu ni svi sehnn. modeli sjajni... Daleko od toga... A i Logi i Razer i Arctic , cak i corsair i drugi imaju sjajne "kineske" modele... To receno kod nas na trzistu su cene mahom nerealne... I onda kod nas nema ni prave slike o stanju na trzistu...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Vrh