• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Odabir Laptopa za dijagnostiku

Daki12345

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.07.2023.
Poruka
22
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Zdravo sekirasi
hitno mi je potrebna pomoc,ocuhu je crkao stari laptop koji svakako nije bio bas najbolji.Trenutno trazim neke laptopove i nasao sam laptop sa

AMD E1-1200 dual-core

8gb ram DDR3L/ ssd 128gb nov

Ne znam kakvi su ti stariji procesori pogotovo u laptopovima pa me zanima vase misljenje za ovo
Bitno nam je da laptop ima SSD i da baterija drzi barem 2h,kontam da je 4gb RAM-a dovoljno za dijagnostiku samo ne znam kakvi su ti procesori sa 2 jezgra ili moram da trazim sa 4
Ili u slucaju da imate vi neki laptop koji brzo radi da ne cekamo pola sata da ucita dijagnostiku ili naidjete na nesto na kp do nekih 100 evra ako je moguce bio bih vam zahvalan
 

Daki12345

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.07.2023.
Poruka
22
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Jos jedno pitanje je da li je 2 jezgra i 4 Threads dovoljno za gore navedno koriscenje ili moram jaci procesor da trazim?
 

ajeto

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.07.2019.
Poruka
40
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
Ja imam jedan od prvih modela netbooka, Acer sa amd c50 apu, 4gb ram, ssd, 11.6 fullhd. Prvi vlasnik, kupljen u Gigatronu. Svojevremeno me jurise za prodaju za neke step masine, stari sw i drajveri u pitanju pa mora samo win7 starter, pa mi bilo zao da prodam. A stanje 9/10.
 

Viper

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.11.2009.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
Ја ћу имати на продају леново х230, идеалан за диагностику, чекам да стигне нова батерија.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Daki12345

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.07.2023.
Poruka
22
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ја ћу имати на продају леново х230, идеалан за диагностику, чекам да стигне нова батерија.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Ajde javi mi ovde prekoforuma kad budes imao ako ne nabavim do tad
 

Viper

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.11.2009.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
Poslao sam ti poruku, da se ne dopisujemo ovde
 
Vrh