• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Novi mis?

Fly_boy

Newcomer
Učlanjen(a)
08.05.2020.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen9 3900x NZXT kraken Z73
Motherboard:
Gigabyte Aorus X570 Xtreme
RAM:
Corsair VEGEANCE RGB PREO 2 X 16GB 3600Mhz
VGA & cooler:
Gigabyte Aorus 2080ti Xtreme
Display:
LG 34GN850-B
HDD:
Samsung EVO Plus NVMe M.2 250GB sistemski, Samsung EVO Plus NVMe M.2 1TB, Samsung QVO 860 SSD 1T
Sound:
Focusrite Scarlett 2i4
Case:
NZXT h710i
PSU:
SAMA Forza 1200W
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Razer Ornata Chrome
Internet:
Imam ;)
OS & Browser:
Windows 10 Pro
Drustvo, zdravo
Imam dilemu oko odabira misa.

Brendovi koje gledam, Razer i Logitech

Prva opcija koju sam htio je Razer Basilisk Ultimate, pa Maba v2 pa me drug nesto istripovao kako Razer nije bas nesto za gejming, pa sam presao na Logi, i tu si bile opcije g502 Hero, pa sam vise bio za wireles, pa sam snimio g602, on ima nesto ruzne dugmice sa strane i ide na AA baterije, pa zadnje sto sam snimio g903... u medju vremenu je bilo jos toga, masu, ali da ne davim...

Konkretno vise ne znam ni sam sta bi mogao da stavim kao opcije jer svaki put kad otvorim nesto novo, to mi se mozda vise svidi a "starom" nadjem neke mane pa eto da se isplacem za pomoc.

Koji je dobar, vrh, najbolji, ili kako god vec, mis za gejming, generalno su pucacine. Cijena mi ne igra ulogu jer ne kupujem svaki dan mis... Hvala unaprijed!
 
Vrh