• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nece instalacija Windows 7 Ultimate 64bit

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.423
Rezultat reagovanja
522
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO RX 470 4GB
Display:
DELL monitor SE2419HR 23.8 IPS 1920 x 1080
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
FSP Hexa 500W
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Bio sam instalirao WIN10 preko onog njihovog programa. Ali ipak sam zeleo da se vratim na WIN7 ali sam izbrisao onu kopiju starog windowsa kao (windows.old ja msm). Onda sam iskljucio komp povezao onaj citac diskova i krenuo da upalim komp ( inace u biosu mi uvek stoji da mi bootuje odmah cd , ali cd nisam odmah ubacio ) i ja rekao ajd prvo da udje u windows pa da ubacim disk i da restartujem komp. Ali dok se palio komp tamo gde pise kao boot cd/dvd izbacilo mi je poruku kao neki error insert system disk and click enter (to mi se prvi put desilo , nikad pre nije ) i ja ubacio disk restart komp i onda sam usao u instalaciju ali kad dodjem do onog dela gde trebam da formatiram particije nemam nista tu.(Pise mi samo kao da ubacim USB ili nesto da bih valjda mogao da instaliram Windows,ali particije ni jedne nema probao sam i refresh ali nece) Onda sam rekao dobro izvadicu disk i da pitam ovde kako i sta , i kada sam restart komp opet bila ista ona poruka Insert system disk and click enter. I ja rekao dobro izvadicu onaj jedan molex sto ide u citac diska pa cu onda i opet isto . Posle drugog restarta sam uspeo da udjem u WIN 10 i da postavim ovde pitanje.




Nije mi prvi put da reinstaliram windows ali ovo mi se prvi put desilo.
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.423
Rezultat reagovanja
522
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO RX 470 4GB
Display:
DELL monitor SE2419HR 23.8 IPS 1920 x 1080
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
FSP Hexa 500W
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Probao sam opet da ubacim citac diskova i disk i sada sve radi lepo.
 
Vrh