• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

napajanje >= 1000W

Dekara

OC Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
575
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Letos je usetao klinac od 18 godina i kupio DDR3 OCZ Blade Low Voltage i platio 860e.. Usput je uzeo i Samsung LED monitor :)
Ima malo vise od 18, al to je u ovoj prici najmanje bitno :), i uzeo je jos nekoliko stvarcica tako je ukupna cifra bila ohohooooo :balavim:


860 evra... ?!? :eek:

Pa koji je to kit bio, aman zaman? Nesto 3x2GB, i presume... ? Ili pak vise, 12 giga?
(molim te, reci mi da je 12 giga :))
Da, kao sto Hector rece u pitanju je 12GB u to vreme najvise sertifikovane i najbolje memorije na svetu, a to kostaaaaa....:)

i cini mi se (ispravite me ako gresim) da je istu memaru OC tim imao na session-u :)
Da, ta memorija je koriscena, cini mi se za TWKR sesiju.
 

miki

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.01.2010.
Poruka
64
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^^zasto te pogadja kako neko trosi svoje pare ?

mislio sam da necu komentarisati ovo - psto me je prilicno pogodilo

http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=3484

pogledajte koliko ima odgovora, koliko ima view-a, a koliko ima clanova foruma - mislite o tome, mislite o sebi.

no comment, zakljucajte ovaj thread i pobrisite ove postove.
Ne pogadja me, sta vise, zabole me, al' pricamo o trzistu, ja sam u kontaktu sa tom ciljnom grupom i zato kazem u cemu je problem.

Znam ljude koji imaju po tri mercedesa, obicno S ili CL, ML i jos neki manji za zenu, plazmu najvecu koja ima da se kupi i uz nju "kucni bioskop" od 120 eura.
A mogu da kupe sta hoce od hi-fi uredjaja. Kompjutere kakve imaju, da ne pricam.
Najjeftiniji genericki misevi i tastature!

Ili su neobavesteni ili ih to jednostavno ne zanima!

Sto se tice humanitarne akcije...
Mislim da svi placamo porez, bilo ovako, bili onako i da postoji neko ko o tome treba da se brine.
E sad, sto se ne brine... jel smo mi birali te ljude, jesmo, jel su nase ogledalo, jesu, pa sta ja tu da radim?
Za onog olosa je moglo milionce da se da, prema tome... nije da para nema, ima ih za svu bolesnu decu, samo sto su pare lose rasporedjene...

Eto....
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Da, kao sto Hector rece u pitanju je 12GB u to vreme najvise sertifikovane i najbolje memorije na svetu, a to kostaaaaa....:)
OK, znaci ipak je 12GB sveukupno bilo u pitanju... tako vec moze, exkluziva kosta, nema sta, samo se ja uplasih da je 3x2GB kit kostao 860 :d
 

mipko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.05.2009.
Poruka
1.309
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
I7 920 D0 @ 3.6GHz
Motherboard:
EVGA E760
RAM:
6x2GB Mushkin Redline 6-7-6-18-1
VGA & cooler:
2 x EVGA GTX 580, EVGA GTX 285 Classified
Display:
Lenovo L220X
HDD:
2XSSD 128GB Kingoston V+ 2nd gen RAID 0
Sound:
Asus Xonar Essence STX
Case:
Lian Li 2120b
PSU:
Antec HCP 1200
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech Illuminated
OS & Browser:
Windows 2008R2
Other:
Akitio Taurus Mini LCM – Portable Dual Bay RAID Enclosure
@miki: svako radi ono sto misli da je ispravno.
 
Vrh