• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nalog

hollywood

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam samo jedno pitanje msm da mi je neko hakovao fb nalog posto mi je na mail stigla poruka od fb da je neko pokusao da se prijavi iz Vijetnama i ispod dole ako nisam ja da stisnem polje,i ja sam stisnuo da nisam ja i pisalo mi posle
Налог је закључан. Ради ваше заштите, људи на Фејсбуку не могу да виде ваш профил, а ви не можете да користите налог.
Sad me samo zanima da li je nalog samo za mene zakljucan ili i za toga sto je promenio mail i pw?
 

alex303

Banned
Učlanjen(a)
03.11.2010.
Poruka
419
Rezultat reagovanja
378
Moja konfiguracija
OS & Browser:
MS-DOS
Zašto koristiš facebook nesrećniče ?
 

alex303

Banned
Učlanjen(a)
03.11.2010.
Poruka
419
Rezultat reagovanja
378
Moja konfiguracija
OS & Browser:
MS-DOS
Imao si. Ali nisi toga svestan.
 

marko.m

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.06.2021.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
154
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i5-11600K & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
Gigabyte B560M AORUS PRO
RAM:
32GB DDR4 Kingtone Fury Beast
VGA & cooler:
MSI GTX 1060 6GB Gaming X
Display:
2 x Dell P2419H
HDD:
KINGSTON SA2000M8250G + KINGSTON SA2000M81000G + KINGSTON SH103S3120G
Sound:
Logitech Z623 2.1 Speaker System with THX Certified Audio
Case:
Thermaltake S100 TG
PSU:
Seasonic FOCUS GX-650W Gold, 80PLUS®
Mice & keyboard:
MX Keys & MX Master 3
Internet:
ADSL 100/8 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Firefox
Ako si ga koristio i na telefonima tek tada si imao :D
BTW zakljucan je za sve, resetuj nalog ako ti je potreban ;)
 

hollywood

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ako si ga koristio i na telefonima tek tada si imao :D
BTW zakljucan je za sve, resetuj nalog ako ti je potreban ;)
nisam brt ni imao prijatelja tamo ni na telefon nisam imao,nzm ni kako me nasao vrvt neki malware pa pokupio podatke, hvala na odgovoru.
 

alex303

Banned
Učlanjen(a)
03.11.2010.
Poruka
419
Rezultat reagovanja
378
Moja konfiguracija
OS & Browser:
MS-DOS
nisam brt ni imao prijatelja tamo ni na telefon nisam imao,nzm ni kako me nasao vrvt neki malware pa pokupio podatke, hvala na odgovoru.
Većina ljudi kojima je "uhakovan" facebook ili neki drugi nalog ne konta da je zapravo e-mail nalog taj koji je kompromitovan. A kad se kompromituje e-mail, onda je kompromitovano sve što je vezano za taj e-mail nalog.

Ljudi vide da se dešava nešto sumnjivo sa facebook-om i onda brže bolje menjaju password na facebook-u potpuno nesvesni da to isto treba da urade i za e-mail nalog. I onda posle par dana kukanje "opet su me uhakovali".

A te priče, nemam prijatelje, nisam koristio na telefonu i nemam ništa bitno su čiste gluposti. Čim si napravio gmail, iOS, Facbook ili bilo koji drugi nalog, svima njima si na tacnu zauvek dao sve svoje podatke. Broj telefona, uzorak glasa, lokaciju, kada spavaš, kada ustaješ, šta kupuješ i šta te zanima.

Ludilo ide do te mere da je tvoje kretanje i interesovanje moguće pratiti čak i bez telefona. Dovoljno je da budeš u okruženju ljudi koji imaju telefone. A ko danas nema smart phone ?
 

pedja971

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
70
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
Imam samo jedno pitanje msm da mi je neko hakovao fb nalog posto mi je na mail stigla poruka od fb da je neko pokusao da se prijavi iz Vijetnama i ispod dole ako nisam ja da stisnem polje,i ja sam stisnuo da nisam ja i pisalo mi posle
Налог је закључан. Ради ваше заштите, људи на Фејсбуку не могу да виде ваш профил, а ви не можете да користите налог.
Sad me samo zanima da li je nalog samo za mene zakljucan ili i za toga sto je promenio mail i pw?
pa ako nemas pristup nalogu onda je i za tebe zakljucan pa vrati ga jednostavno trazi da ti posalju kod na tel i kad se ulogujes promeni pasvort
 

hollywood

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
pa ako nemas pristup nalogu onda je i za tebe zakljucan pa vrati ga jednostavno trazi da ti posalju kod na tel i kad se ulogujes promeni pasvort
Nisam imao telefon identifikaciju, samo mail, na mail mi stiglo samo da je promenjena lozinka a da je mail promenjen nije stiglo,i to za lozinku pisalo ako nisam ja da kliknem link,i ja kliknuo i taj se nalog zakljucao. sad da li on moze da ga povrati ko zna
 

pedja971

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
70
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
Nisam imao telefon identifikaciju, samo mail, na mail mi stiglo samo da je promenjena lozinka a da je mail promenjen nije stiglo,i to za lozinku pisalo ako nisam ja da kliknem link,i ja kliknuo i taj se nalog zakljucao. sad da li on moze da ga povrati ko zna
kolko sam razumeo nis imo prijavljen tel na fb nista onda ides sa tim mejlom na prijavu upises mejl pa ides ispod na zaboravio sam lozinku pa onda ce ti morat ponudit gde da ti posalju kod u tvom slucaju to ce bit taj mej koji si prijavio na fb i odes na mejl i nadji poruku od fb i taj kod upisi i moces da vratis fb i posle promeni sifru za svaki slucaj
 

hollywood

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
kolko sam razumeo nis imo prijavljen tel na fb nista onda ides sa tim mejlom na prijavu upises mejl pa ides ispod na zaboravio sam lozinku pa onda ce ti morat ponudit gde da ti posalju kod u tvom slucaju to ce bit taj mej koji si prijavio na fb i odes na mejl i nadji poruku od fb i taj kod upisi i moces da vratis fb i posle promeni sifru za svaki slucaj
ne moze ni to probao sam, kad ukucam moj mail pise da taj profil ne postoji sa tim emailom, jer je onaj ili automatski sve zamenilo,meni je samo stiglo na mail to da je promenjena lozinka i ako nisam ja da kliknem na link, i od onda nalog je blokiran,ne postoji nikakav call centar da bi ja mogao da pricam sa nekim,sve automatski help i nista od toga sto oni daju ne mogu da iskoristim, briga me da povratim nalog itd nego samo da ni taj ne moze da ga koristi vise
 

pedja971

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
70
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
ne moze ni to probao sam, kad ukucam moj mail pise da taj profil ne postoji sa tim emailom, jer je onaj ili automatski sve zamenilo,meni je samo stiglo na mail to da je promenjena lozinka i ako nisam ja da kliknem na link, i od onda nalog je blokiran,ne postoji nikakav call centar da bi ja mogao da pricam sa nekim,sve automatski help i nista od toga sto oni daju ne mogu da iskoristim, briga me da povratim nalog itd nego samo da ni taj ne moze da ga koristi vise
jel problem da mi das ime na fb koje si imo i koja je bila slika da vidim dal ga ima mada moguce daje sliku promenijo
 

hollywood

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
jel problem da mi das ime na fb koje si imo i koja je bila slika da vidim dal ga ima mada moguce daje sliku promenijo
ne bi bio problem ali nema
Овај садржај тренутно није доступан
То се обично дешава ако је власник поделио садржај само са малом групом људи, ако је променио публику или је садржај избрисан.
to pise kada kopiram link od profila u pretragu,to je od onda od kada sam pritisnuo link,tada mi je pisalo da je nalog zbog moje bezbednosti zakljucan
 

pedja971

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.01.2023.
Poruka
70
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
ne bi bio problem ali nema
Овај садржај тренутно није доступан
То се обично дешава ако је власник поделио садржај само са малом групом људи, ако је променио публику или је садржај избрисан.
to pise kada kopiram link od profila u pretragu,to je od onda od kada sam pritisnuo link,tada mi je pisalo da je nalog zbog moje bezbednosti zakljucan
[tesko ces tu ista resit jer kazes da fb nema u evidenciji takav mejl on ga je eliminiso jer si potvrdio da nisi ti ma ja sam te pito da mi das ime pod koim si bio na fb da vidim kod mene dal postojis jos ili ne i koja je slika bila
 

Shtef88

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.01.2023.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i9-10850K CPU DARK ROCK TF 2
Motherboard:
MPG Z490 GAMING PLUS
RAM:
Kingston HyperX 2x16gb
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTX 1070 8gb
Display:
Samsung SyncMaster BX2331, u planu da se menja
Case:
Fractal Design Define 7 Compact Black
PSU:
Antec HCG750 Gold
Mice & keyboard:
Steelseries Rival 650 Wireless, CoolerMaster CM Storm QuickFire
Internet:
Optika
Jel ima neko od vas preporuku za neku aplikaciju za cuvanje sifri ? Video sam da kaspersky ima to al ne znam da li je to pametno uopste
 

Gadoguz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.05.2022.
Poruka
492
Rezultat reagovanja
577
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600 & Thermalright Assassin Spirit 120 PLUS V2
Motherboard:
GIGABYTE B450 Aorus Elite (rev. 1.x)
RAM:
XPG GAMMIX D35 32GB (2x16GB) 3200 MT/s CL16
VGA & cooler:
GIGABYTE RX 6600 EAGLE 8G
Display:
iiyama GB2470HSU-B1
HDD:
WD Green M.2 240GB, Seagate BarraCuda 1TB 7200
Sound:
HyperX Cloud Stinger S, Recon 200 – Turtle Beach
Case:
XPG VALOR MESH, Lian-Li 2x & Arctic 3x P12 PWM PST 120mm fans
PSU:
XPG PYLON 750W
Mice & keyboard:
ASUS TUF M3 & GLORIOUS GMMK 2 Compact TKL + GMMK Numpad
Internet:
Intel AX210, Optic 250/110 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23H2 & Edge
KeePass 2.
 

Shtef88

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.01.2023.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i9-10850K CPU DARK ROCK TF 2
Motherboard:
MPG Z490 GAMING PLUS
RAM:
Kingston HyperX 2x16gb
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTX 1070 8gb
Display:
Samsung SyncMaster BX2331, u planu da se menja
Case:
Fractal Design Define 7 Compact Black
PSU:
Antec HCG750 Gold
Mice & keyboard:
Steelseries Rival 650 Wireless, CoolerMaster CM Storm QuickFire
Internet:
Optika
izguglacu, hvala za brz odogovor !
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.700
Rezultat reagovanja
9.041
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2

Shtef88

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.01.2023.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i9-10850K CPU DARK ROCK TF 2
Motherboard:
MPG Z490 GAMING PLUS
RAM:
Kingston HyperX 2x16gb
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTX 1070 8gb
Display:
Samsung SyncMaster BX2331, u planu da se menja
Case:
Fractal Design Define 7 Compact Black
PSU:
Antec HCG750 Gold
Mice & keyboard:
Steelseries Rival 650 Wireless, CoolerMaster CM Storm QuickFire
Internet:
Optika
Vrh