• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nabavka kucista

DeanM

Newcomer
Učlanjen(a)
03.04.2011.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
OS & Browser:
Windows 7 & Chrome+Firefox
Pozdrav svima, nov clan ovde (mada sam registrovan duze vreme, nisam bio aktivan),
trenutno sam u sklapanju nove konfiguracije i uglavnom sam nasao sve sto mi treba kod nas (ili negde u blizoj okolini) ali kucista mi predstavljaju problem.
Plan je u toku naredna 2 meseca da krenem sa nabavkom komponenti, ali kako mi izgleda sada, najveci problem ce biti oko nabavke novog kucista.
Kucista koja razmatram za nabavku su:
  • Fractal Design Define XL R2
  • BitFenix Shinobi XL
  • NZXT H630 (ovo je veoma novo kuciste)
Kontaktirao sam vecinu vecih nabavljaca u NS sa vrlo malo uspeha (Emmi mi odgovorio da ocekuju nabavku Fractala u naredna 2 meseca, mada nisam dobio konkretan odgovor za gore navedeno kuciste, dok odgovor od Gigatrona jos uvek ocekujem).
Moje pitanje je: gde nabaviti kuciste ? (Madjarska moze isto, razmisljao sam u posetu tamo da pogledam neke komponente i tamo).

Hvala unapred. :)
 

DeanM

Newcomer
Učlanjen(a)
03.04.2011.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
OS & Browser:
Windows 7 & Chrome+Firefox
Uz malo vise cimanja i upotrebe google translate-a, nasao sam par radnji u HU (tacnije Budimpesta) koje imaju gore navedena kucista, odnosno, ako sam dobro razumeo vise je princip narucivanja (pa ti bude spremno u roku od 1-3 nedelje) ali bolje ista nego nista :) .
Radnja koju sam nasao je PCGear i cene su prilicno korektne (koliko sam uspeo da vidim cene su jednake preporucenim cenama proizvodjaca + rade i povracaj AFE). Ukoliko kod nas se nista ne pojavi, verovatno ce to biti krajnja solucija, jeste da ce me sa putem izaci skuplje, ali sta je tu je.
Nadam se da ce nekom ove informacije biti od koristi, a ukoliko cujem nesto novo kod nas, ostavicu odgovor.

Pozdrav, pa do sledeceg post-a. ;)
 
Vrh