• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Medieval 2 Total War Kingdoms - Europa Barbarorum II

doctorpitulic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.09.2015.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Za sve ljubitelje serijala Total War igrica Europa Barbarorum 2 je po meni u top 3 moda gledaju sve serijale do sada. Igram ovu igru od 2004 i igrao sam puno modova ne znam broj . I ima par koji se po kvalitetu izdvajaju kao sto su Roma Surrectum 2 za Rome Total War , Third Age za Medieval 2 TW Kingdoms (Taj je posebno dobar za one koji vole film i knjigu gospodar prstenova) , The great war mod za Napoleon Total War i ima jos puno ali ovo su jedni od najkvalitetnijih .
Europa Barbarorum 2 se izdvaja od ostalih zbog toga jer su ga odradili do najsitnijih detalja a najvise sto mi se dopada je tezina igre jer svi predhodni modovi budu previse lagani i caskom predjete kampanju postanete sila bez obzira na koju ste tezinu igre namestili . Mislim da ako postoje fanatici ove igre kao sto sam ja trebaju probati ovaj mod jer je odlican i mora se paziti na dosta toga tokom igranja . Ovde imate sve u vezi instalacije i skidanja moda www.europabarbarorum.com
Pitajte sve sto vas zanima u vezi ovog moda ili igre same . Tu sam da pomognem i dam svoje misljenje .
 
Vrh