• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Mame/Winuae i kompatibini arcade joystick

iwcham1979

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.12.2010.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kao prvo, pozdrav svima na forumu, posto je ovo moj prvi post. Pitanje je mozda malo nezgodno....
Razmisljam se o kupovini arkadnog dzojstika radi igranja mojih omiljenih Mame i Amiga igara. Vidim da kod nas ima da se nadju za 100-120e kvalitetni arkadni dzojstici kao na aparatima, pa me zanima kako bi oni radili pod Mame ili Winuae?!

http://www.arkadna-prodavnica.com/

:wave:
 
Poslednja izmena:

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Ovo ti je pitanje direkt za prodavce, ili MAME na flash pa trk u radnju da se proba :D

Inace, po meni je suludo dati toliki novac, sem ako nisi pasionirani ljubitelj istih....
 

iwcham1979

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.12.2010.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pa da sam ljubitelj, jesam. E sada, ako su to zaista identicne komponente kao na aparatima.... mozda je cena i opravdana. Ne moraju na njemu da se igraju samo igre sa apparata. Extra rade i moderne arkade kao Mortal Combat 4....
 
Vrh