• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

LG G3 D855 problem sa 6.0

boris

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
28.04.2013.
Poruka
88
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Resio da uzmem ovaj model sa 32g memorije i oficijalni je bio na njemu lolipop.Reko da ga updejtujem na taj 6.0 preko LG PC Suite....potrajalo je sve to i sve proslo kako treba,,,jeste malo brzi fokus kamere,izmenjene ikonice,dodata bat.lampa i tako neke kul izmene...I onda mene pozove drug ja se javim i otkrijem da ja njega cujem a ja njemu prekidam,sustim....znaci problem je sto mene sagovornik ne cuje sve.Citao sam da se ovo isto nekima desilo...PITANJE JE kako da se vratim na lolipop,jer ovaj 6.0 ima bagove....molim vas pomozite mi
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
A jesi radi Factory Reset posle update-a?
3845#*855# i nadji tamo Factory reset i odradi.. sve se briše sa telefona pa bekapuj pre svega sve...
Inace, skines .tot i .dll za taj model, .tot treba da je v20 verzije i preko LG Flash Tool-a ga flesujes.. postoji procedura koja zahteva da LG Mobile USB serial port postaviš na Port41 da bi FlashTool radio.. nije bas za početnike pa ono ako nisi siguran u to sto radiš, bolje i nemoj raditi..
Samo odradi Factory Reset za početak..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh