• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Lenovo laptop misljenje

Dalibor

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.12.2014.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo G505s
CPU & cooler:
AMD A8-6410
RAM:
6GB
VGA & cooler:
R5 M230

Pakito

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2009.
Poruka
1.476
Rezultat reagovanja
237
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ACER ASPIRE V5 531G
CPU & cooler:
Intel Core i5 8400 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus Z370 Prime
RAM:
32GB DDR4 3200Mhz G.Skill Trident Z b/w
VGA & cooler:
EVGA GTX 970 SC
Display:
2x LG 25UM58
HDD:
120 Samung Evo 840 + 3TB Toshiba P300
Sound:
2.1 white waterdance speakers
Case:
NZXT Phantom 410 white
PSU:
Corsair tx650w
Optical drives:
Asus sdrw-08d2s extern
Mice & keyboard:
Fantech K611 / Logitech MX510 Hero Legendary
Internet:
sbb - 100mbit
OS & Browser:
Win 10 PRO
Other:
Redmi Note 7
Sasvim dobar laptop, ako je jos uvek kao pre g serija ima i jako dobru accutype tastaturu sa skupljih modela, izrada je prilicno dobra. Procesor je sasvim dobar za singl trid aplikacije, naslednik A8-3500 modela, slabiji je nesto od intelovih i3 procesora, ali u globalu sasvim fin za pomenute programe odnosno za foto/video uredjivanje,i neko skromnije igranje igara,vecinu na low quality podesavanjima sa oko 30fps,dok recimo Diablo 3 mozes i na high teoretski. Baterija,ako je imalo nalik na moj lenovo g570 i ostale modele iz g500 serije,trebalo bi da bude vise nego ok i da drzi oko 3,3.5h rada uz odredjena podesavanja,tipa gasenje wifi,smanjivanje osetljenja mozda bi se izvuklo jos malo rada na bateriji. Ne znam kako je bas kod konkretnog modela,ali lenovo kao sto rekoh g500 serija je bila uvek blaga na dodir po pitanju zagrevanja,pri vecem opterecenju ce sigurno btii i primetnije zagrevanje, ako ima aluminijumski palmrest mocices da naslonis dlanove pri radu. Sve u svemu osim gejminga zadovoljava potrebe,ali mislim dam ozda moze da se nadje i neko bolje resenje,ako je i stavka gaming bitna bas toliko. Uglavnom kompromisi kod laptopa su uvek ocekivani,i tu ostaje na korisniku sta ce prihvatiti.
 

Dalibor

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.12.2014.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo G505s
CPU & cooler:
AMD A8-6410
RAM:
6GB
VGA & cooler:
R5 M230
E to sam bas i hteo, neko opsirnije misljenje. Hvala. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Vrh