• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

LC-POWER LC-35NAS

Zorann

Newcomer
Učlanjen(a)
14.06.2016.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pre godinu dana sam kupio LC-MP5-FHD-Media Player i LC-POWER LC-35NAS. I od tada se mucim sa dve stvari.
Prvo:
> Sve svoje mp3 fajlove slozio sam po folderima, (A,B,C…itd.). Znaci u folderu “A” nalaze se folderi svih izvodjaci cija imena pocinju sa “A”. U folderu “B” nalaze se folderi svih izvodjaci cija imena pocinju sa “B”. I tako dalje. U folderu “A”, nalazi se, npr. folder “Acker Bilk”, a u tom folderu svaki njegov album ima svoj folder sa mp3 fajlovima.
> I sve je to O.K. kada NAS-u pristupam s mreze, s PC-a ili laptop-a.
> Ali, ako zelim da NAS-u pristupim sa Media Playera ili TV-a, koji su takodje prikaceni na mrezu, dobijam mogucnost da pristupim folderima: FOTO, VIDEO I PUBLIC. Music nema nigde. I ako napravim novi folder i nazovem ga MUSIC, prekopiram mp3 fajlove u njega, ne vide ga. MP3 fajlovi se vide samo ako su u folderu PUBLIC. Onda ih Media Player i TV vide, stim da ih je NAS poredjao po abecednom redu, fajlova, (ne foldera) bez obzira da li pripadaju folderu pod A ili S…sto mi ni u kom slucaju ne odgovara.
> Drugo:
> NAS-u moze pristupiti Media Player, uci u folder “mp3”, naci folder “A”, zatim folder “Acker Bilk” i izbrati zeljenu numeru, ali samo pod uslovom da je jedan, bilo koji, PC ili laptop u kuci (mreza) upaljen. Ako ne upalim PC, Media Player ne vidi NAS.

> Da li negde pravim sistemsku gresku ili…
>
> Molim za savet i pomoc!
 
Vrh