• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Laptop za karantin

fl0yd

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.07.2015.
Poruka
46
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Pozdrav ljudi, opet ja, stari laptop koji sam imao nije odoleo karantinu, pa je verovatno od preterane upotrebe podlegao, a trenutno nisam u prilici da radim sa desktop racunara.

Planiram da kupim novi, budzet kojim raspolazem je oko 60k, naleteo sam na jedan koji mi se cini da mozda nije los pa me zanima vase misljenje.

Lenovo
Ryzen 7 3700U
16 GB DIMM DDR4-2400
512gb ssd
RX Vega 10

Ono sto me je privuklo je cena od 65k, gledao sam i neke druge laptopove sa slicnim procesorom, ramom, samo sto imaju posebnu grafiku i kostaju skoro duplo kao ovaj.
Koristio bih ga za photoshop, illustrator, lightroom, neki light video editing i slicno.

Interesuje me sta mislite o laptopu, sta (ne) moze da se radi s njim, koje su mu mogucnosti, sta moze da se ocekuje.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.670
Rezultat reagovanja
2.061
Moja konfiguracija
Može bez problema da se radi sa njim sve što ti je potrebno, osim igranja zahtevnijih igara. Teško da može bolje za sličan novac.
 

fl0yd

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.07.2015.
Poruka
46
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Nisam nesto u gamer modu trenutno, mozda nesto lagano, ali otisao sam u drugom pravcu.

Samo ne znam kakav je sto se tice grejanja i svega ostalog, ne treba mi nista bucno, a to izgleda ne mogu da znam dok ne uzmem.
 

Butters

Banned
Učlanjen(a)
18.09.2018.
Poruka
674
Rezultat reagovanja
592
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 2600 / LC-CC / Noctua Redux
Motherboard:
MSI B75MA-E33
RAM:
8GB HyperX Fury 1866
VGA & cooler:
Giga RX560
Display:
Benq GW2283
HDD:
EVO 860 250GB
Sound:
Harman/Kardon AVR132 + Jamo C1, JBL Quantum 100, JBL Grip 200
Case:
Thermaltake H200 Snow
PSU:
FSP ZEN
Mice & keyboard:
K10 + Invader
Internet:
Orion
OS & Browser:
WIN10, Opera
Other:
Xiaomi Mi 9T
Gde si nasao taj laptop za 65k ?
 
Vrh