• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Kupovina slusalica

lxkxc

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
21.03.2021.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hteo bih da uzmem nove slusalice pa se dvoumim izmedju Razer Kraken i Razer Kraken Tournament Edition, ali ne znam u cemu je razlika, ako neko zna razliku neka napise bio bih mu veoma zahvalan.

Inace treba mi za vise stvari pracenje online nastave, slusanje muzike, gaming(najvise csgo i ostale fps igre), ali me takodje zanima da li imaju dobar mikrofon jer bacim po koji stream s vremena na vreme.

Video sam da imaju neki gel koji hladi pa sam mislio da su dobar izbor jer dosta vremena provodim na racunaru zbog gore navedenih stvari.

Takodje me zanima da li vi mislite da su neke od ovih slusalica(Razer Kraken ili Razer Kraken Tournament Edition) dobar izbor za mene. Predlozote mi neke druge slusalice u slucaju da ove nisu dobre za navedene stvari.

Hvala unapred!
 
Vrh