• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Kupovina slusalica do 80$ na amazonu

Graficar92

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.10.2015.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 4670k
Motherboard:
Gigabyte Z87P-D3
RAM:
8GB
VGA & cooler:
R9280x 3GB
HDD:
Seagate 500gb
Sound:
Logitech G430 7.1
Case:
LC-Power Air Wing Gaming 975B
PSU:
Thermaltake SmartSE 730W
Mice & keyboard:
Logitech G400s - CM Storm Suppressor
Pozz. Razmisljam se da uzmem nove gaming slusalice preko drugara iz Svedske koji uskoro treba da dodje u Beograd a posto tamo amazon dostavlja imam i tu mogucnost da uzmem za neke malo manje pare preko njega.

Svestan sam da sve sto nosi gaming pored svoga imena moze da kosta vise a i da ne bude nekog kvaliteta, medjutim postoje samo dve stvari koje bi hteo od novih slusalica a to su da su wireless i da imaju onaj 7.1 virtuelni surround sound.

Za oko su mi zapale neke G930 od Logitecha, medjutim do skoro sam imao G430 i te slusalice su mi preko glave prevenstveno zbog kabla koji je lako loseg kvaliteta i malo malo znao je da zabada i da se gubi zvuk (cak i nakon popravki), mada ae kontam da sada sa wirelesom to nece biti problem.

Elem svaka pomoc i predlozi su dobro dosli. Hvala unapred :)
 

hsv.stoned

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruka
1.478
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk Max
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Display:
AOC i2481FXH
HDD:
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W
Case:
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
PSU:
Cooler Master G550M
Optical drives:
Samsung SH-222AB DVD/RW
Mice & keyboard:
Asus ROG Chakram wireless + Asus ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Internet:
SBB 150/10 Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro || Mozilla Waterfox
Other:
Sony Xperia™ XZ2
Nema razloga da uzimas wireless sluske pa jos sa tom prevarom od emulacije 7.1 zvuka.

Promenio sam nekoliko slusalica i nikada nisam imao probleme sa kablovima. Kvalitetne wireless sluske a da su iole dobre za gaming kostaju sigurno 150e+ a u svakom slucaju za te pare mozes da nadjes mnogo bolje sluske sa zicom ;)

Kupi Kingston HX Cloud, Asus Xonar U7 usb kartu sa pojacalom i dobices veoma kvalitetan stereo zvuk za svu mogucu ''kucnu'' tj PC upotrebu, 7.1 i ostale emulacije/gluposti zaboravi jer je to preko slusalica samo jeftina iluzija a gubis dosta na opstem kvalitetu zvuka.

Probao sam BF4 sa kvalitetnim sluskama i zvucnom i uporedio stereo zvuk sa tom emulacijom surround-a.. razlika u kvalitetu je drasticna u korist klasicnog stereo zvuka a sama BF4 igra ima sjajno odradjen zvuk i efekte. Isto vazi i za Dirt Rally.
 
Poslednja izmena:
Vrh