Pozdrav drugari . Imam jedno pitanje u vezi ram_a . Uzeo sam kingston Fury 2x16 na 3200 mhz cl16 . Ali mi pise da je certifikovano na intel platformi . Ja imam amd , pa me interesuje da li je kompatibilno posto u listi za maticnu koju imam nema te verzije memorije ,a na svaku intelovu ima. Uzeo na brzinu nisam ni gledao pre toga .
Hvla
Hvla