• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Koji normalan youtube player za E61 (symbian 9.1)?

R_U_S

Banned
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
117
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon64 X2 3800+@3GHz-Cooler Master Hyper 212 , Aerogate 1-----Turion64 1.6GHz
Motherboard:
Biostar A78XA-A2T-AMD-Ati RD770-----Acer Aspire 9300
RAM:
2x1Gb Kingston VR@1GHz-5-4-4-12 -----2xGB DDR2 SODIMM
VGA & cooler:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
Display:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
HDD:
2xWD 640Gb RAID 0-----2.5" Hitachi 120Gb
Sound:
Creative Audigy 2, Altec Lansing 5100 Realtek ALC 883
Case:
Chieftec Dragon DX-01WD
PSU:
LC Power 550Wt
Optical drives:
HP DVD630i, LiteOf DVD-----TSST Corp DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech: RX1500, RX250, ...
Internet:
ADSL
OS & Browser:
WinXP professional
Pitanje je kao iz naslova. Da krenem redom. Pre recimo 2.5 godine je zakon bio emtube. I onda je posle nekog vremena prestao da radi. Presao sam na mobitubia koji je za nijansu losiji od emtube (na primer nema opciju da se odmah downloaduje klip vec prvo mora da se odgleda), ali je radio. E a sada je (kod mene) i mobitubia prestao da radi. To jest ucita sve related klipove kao i uvek, ali kada hocu da pogledam klip program se sam zatvori. Ranije sam primetio da ovo ima veze sa ucitavanjem preview od svih klipova, tj dok se ne ucitaju sve slicice izletao je ako pustim neki klip (ovo se nije desavalo kada se mobitubia pojavio). E a sada izlece u svakoj situaciji. Na kartici imam 746Mb slobodnog mesta i ona je izabrana kao cache drive, i uvek do sada sam karticu koristio za tu namenu.
Inace onaj zvanicni youtube program za mobilne uredjaje je tesko smece, kvalitet je katastrofa a i nema skidanja klipova. Gledanje preko real plejera je takodje bez veze, jer je kvalitet ocajan.
Molim ljude da se jave ako imaju slican problem i neko resenje.
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Na 6120 classic koristim CorePlayer (ali, samo za skinute FLV fajlove). Tebi treba neko rešenje za online pregled YT videa, kao na PCu iz browsera?
 
Vrh