• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Koja TV karta??

Saruman

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.09.2009.
Poruka
484
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II 965+Big Scorpion
Motherboard:
Gigabyte MA790FXT-UD5P
RAM:
GeiL GV34GB1600C8DC 2x2GB
VGA & cooler:
Asus DCUII 7870
Display:
Benq G 2420 HD
HDD:
WD640+2x1TB EADS+1,5TB 153WI
Case:
CM 690
PSU:
Chieftec 750w 14CS
Optical drives:
Samsung SH-S223B
Mice & keyboard:
A4tech X7BF-Logitech 200
Internet:
Kablovski
OS & Browser:
Win 7 & Opera
Other:
LG LH3000
Koja od ovih TV kartica bi bila najbolja za kupovinu:

-COMPRO - E300 TV/FM card PCI
-COMPRO - M3F TV/FM card PCI
-GIGABYTE TVTUNER GT-P8000 PCI.....ili neka cetvrta

Koliko sam razumeo ova Gigabite je analog-digital , a Compro su samo analog.Je li to minus za Comro ili ne?
Ne treba mi neka pro kartica.Dovoljan je neki prosek ali da radi na Win7-ci. Leadtec sam izbacio iz kobinacije jer ova moja stara Winfast Global nece da radi na Win7-ci :mad: pa sam resio da tu marku vise ne kupujem.
 

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
Koja od ovih TV kartica bi bila najbolja za kupovinu:

-COMPRO - E300 TV/FM card PCI
-COMPRO - M3F TV/FM card PCI
-GIGABYTE TVTUNER GT-P8000 PCI.....ili neka cetvrta

Koliko sam razumeo ova Gigabite je analog-digital , a Compro su samo analog.Je li to minus za Comro ili ne?
Ne treba mi neka pro kartica.Dovoljan je neki prosek ali da radi na Win7-ci. Leadtec sam izbacio iz kobinacije jer ova moja stara Winfast Global nece da radi na Win7-ci :mad: pa sam resio da tu marku vise ne kupujem.
Prijatelju, ja imam Leadtek Global i odlicno radu u Win7-ci, to sto si sad izjavio bilo bi kao u svetu automobila da kazes necu vise da kupujem Mercedes ili BMW, ili Volvo. :)
Skini najnovije drajvere, pa zatim ih preko ikonice u donjem desnom uglu, updatetuj i radice bez problema.

Ni taj nekakav Compro, a pogotovu Gigabyte nema sta da traze pored Leadteka.
 

Saruman

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.09.2009.
Poruka
484
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II 965+Big Scorpion
Motherboard:
Gigabyte MA790FXT-UD5P
RAM:
GeiL GV34GB1600C8DC 2x2GB
VGA & cooler:
Asus DCUII 7870
Display:
Benq G 2420 HD
HDD:
WD640+2x1TB EADS+1,5TB 153WI
Case:
CM 690
PSU:
Chieftec 750w 14CS
Optical drives:
Samsung SH-S223B
Mice & keyboard:
A4tech X7BF-Logitech 200
Internet:
Kablovski
OS & Browser:
Win 7 & Opera
Other:
LG LH3000
Ma sta nisam pokusava da nateram win7 da vidi TV karticu i bez uspeha.
Isprobao sam 10-ak kombinacija i nix..
Na koju ikonicu u donjem des.uglu mislis? Nadjen novi hardver???kojim god nacinom da sam instalirao drajver U Dev.Menageru i dalje stoji Multimedia Controller no driver..
A za Leadtec sam se malo iznervirao kad sam dobio mail od njih sa objasnjenjem da nemaju drajver da win7.

A sta mislis o ovoj:
Leadtek Winfast DTV2000H, TV Digital card PCI, DVB-T + Analogue TV & FM, PiP, Timeshiftin
( a reko sam da necu Leadtec:()
 
Poslednja izmena:

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
Ma sta nisam pokusava da nateram win7 da vidi TV karticu i bez uspeha.
Isprobao sam 10-ak kombinacija i nix..
Na koju ikonicu u donjem des.uglu mislis? Nadjen novi hardver???kojim god nacinom da sam instalirao drajver U Dev.Menageru i dalje stoji Multimedia Controller no driver..
A za Leadtec sam se malo iznervirao kad sam dobio mail od njih sa objasnjenjem da nemaju drajver da win7.

A sta mislis o ovoj:
Leadtek Winfast DTV2000H, TV Digital card PCI, DVB-T + Analogue TV & FM, PiP, Timeshiftin
( a reko sam da necu Leadtec:()
Sa tom nema greske! Ali i dalje ti tvrdim da Global samo onu full verziju FMTV imam kod kuce i shljaka bez problema, instaliram, kada instaliram kliknem na ikonicu onu drajvera kartice i tu update. Mozda je tvoja neka starija revizija pa ne radi, nemam pojma sta bi moglo biti?
 
Vrh