• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

[Rešeno] Kako pojacati SBB wifi sa dodatnim TP link ruterom?

Vaske

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.09.2016.
Poruka
35
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 4460
Motherboard:
Gigabyte X99
RAM:
8gb HyperX Fury
VGA & cooler:
Gtx 960 Strix 2Gb
Display:
Asus
HDD:
1tb Samsung / SSD 120gb Samsung EVO
Mice & keyboard:
Mice A4Tech bloody
Internet:
SSB 50mb
OS & Browser:
Win 10 / Chrome
Pozdrav za forum. Izvinjavam se unapred ako postavim neko glupo pitanje! Imam preko SBB DUO Gold paket. Pretpostavljam da znate ste svi ide od opreme u tom paketu. Oprema je u dnevnoj, a komp u susednoj....E sad, njihov wifi je bukvalno jedna crtici ili ga nema u susednoj sobi koja je povezana hodnikom. Kada sam pored modema onda je ful signal! Kupio sam TPL ruter koji sam povezao LAN kablom, umesto direktno u komp, kabl sam ubaciou TPL a iz TPL u komp. E sad ne znam kako da setapujem da mi taj TPL ruter baci jaci wifi signal u susednoj sobi :/ Takodje sam primetio da mi je brzina neta sporija na kompu kada koristim net preko TP linka, nego direktno preko LAN kabla. Direkto je 60mbs, a kad je povezan TPL izmedju onda je 10mbs....
Sta treba da uradim da mi SBB wifi u stanu bude iste jacine kao sto je kada se nalazim pored SBB uredjaja? Molim za savet???
 
Poslednja izmena:
Vrh