• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Ivke76 istine i lazi!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
Ja iskreno nisam ni video sta se pisalo u toj temi kada su pale uvrede koje direktno udaraju na cast, Audio Frika i mene, samo posle iz Audiove teme nesto procitah, verovatno samo delove.

Medjutim ja bih zamolio da se moja poruka Ivketu ostavi ovde da je on vidi, osobu kao sto je on ja ne zelim da vredjam niti imam sta s njim da se objasnjavam, samo imam par poruka multimedijalnih (bez ikakvog neprikladnog sadrzaja) za njega:


Evo prve:


Evo i druge (posebno obratiti paznju!):



@Animan

aludirao sam na to shto on stalno "pegla" Flighta po forumu a najcheshce je u pravu, a ovoga puta nije...
Animane, ja se ne razumem u cipsete i arhitekturu procesora kao Dr Fedja, niti u overklok kao vrli Monteboy, niti u arhitekturu kao Misko78 :D, ali kad je peglanje u pitanju ja sam nenadpegliv, za peglanje je Flight serif u ovom gradu! :first:

Pozdrav svima!

:wave:
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Otvaranje tema kao sto su ove bice najstrozije sankcionisane, banovanjem korisnika (bilo na nekoliko dana ili permanentno), u ovom slucaju pokretaca teme. Pre nego sto se odlucite na postovanje tema slicne tematike, procitajte jos jednom pravila koriscenja foruma!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh