• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

IT firme za IZBEGAVANJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BAD BOY

Newcomer
Učlanjen(a)
07.08.2014.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Svrha teme je razmena loših iskustava, kako potencijalni radnici nebi gubili vreme.

1.) Dialog
Omalovažavanje i volontiranje!
Probni rad od minimum mesec dana, neplaćen naravno.

Gospodin Crvenkov bi mogao da napiše dve knjige, na teme: "Kako se obogatiti pomoću ljudi na probnom radu u Srbiji" i "Kako svakodnevno pljačkati IT gigante poput HP-a".

Više o lošim iskustvima radnika u ovoj firmi imate na drugim forumima.

2.) Tehno MS
Psihičko maltretiranje, organizacija 0, komunikacija -1.
Ne zna se ko pije, a ko plaća.

Firma je kao železnička stanica (non-stop menjaju radnike), podrazumeva se rad na crno, radite na minimum 3 radna mesta, a niste adekvatno plaćeni ni za jedno.

Što se tiče plate, ne znate kada ćete je dobiti (redovno kasni), a nije vam poznato ni koliko ćete novca dobiti, jer gospodin Virijević odlučuje o tome, uz novčano kažnjavanje bez ikakvog argumenta i nepoštovanje bilo kakvih dogovora.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Pošto mi ne možemo nikako da utvrdimo da li je ovo istina ili nije, niti je to naš posao, a pozdano znamo da će tema krenuti u pravcu hejtovanja svega i svačega i da će se pojaviti predstavnici konkurentskih kompanija isl, već viđeno, što bi se reklo. Tema ide pod lock, ali je nećemo brisati. Te ako neko ima neko iskustvo koje želi da podeli neka se javi moderatorskom timu pa ćemo otvoriti temu na kratko.


@BAD BOY

Žao mi je što su tvoja prva tema i post morali da prođu ovako, ali nas je istorija naučila da je ovo jedini način da mi ne ispadnemo grbavi, a da tvoje iskustvo ostane. Nadamo se i da nisi na PCAXE forum došao samo da bi ovo napisao, i da ćeš doprineti komuni i na druge načine.

:sekira:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh