• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Imam neku tehniku ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
pozdav ljudi. ovako stoje stvri -

u pekingu sam trenutno. doshao sam nekim konkretnim poslom, i zapravo shvercujem svega i svachega, pa ocu ovako da predlozim. naime, ja sam prestao da dolazim na forum, jer sam se licno zakacio sa nekoliko ljudi, i to smatram svojom odlukom, kako Dule reche u nekom postu - to je igoritzina odluka dal oce ili nece da dolazi.

u svakom slucaju, ja hocu da napomenem da NE ZELIM da ovom prilikom zaradjujem pare, vec hocu vama koji niste u prilici da kupite neke stvari, to uradite preko mene.

kupio sam brdo neke elektronike, i pritom sam josh 5 dana ovde, pa sam prvo hteo da vidim sa zajednicom, da li je u redu, da ja uopste napisem sta mogu i sta imam da donesem.

vec imam neke Android tablete, od 7 i 10 incha, koje sam uzeo na odredjenu kolicinu, i danas idem da pogledam e-book reader-e i josh neke gedzete.

brendirane stvari su ovde skupe zapravo, jer je kina dosta malih vrata otvorila za zapad (kazem mala, jer su velika zavorena prim prev - fejsbuk)


napomenuo bih isto, da upravo na tim tabletima zapravo ne zaradjujem neku specijalnu sumu, jer sam ovde prevashodno doshao zarad neke konkretne elektronike koju radim sa jednom firmom (nadzor i sikjuriti) i zbog garderobe. te ne bih da ispadne da sam se sad kao vratio, sa ciljem da zaradim.

da li uprava smatra da je ok da predlozim neke proizvode, za prodaju, i eventualno ostvarim nechiju narudzbinu ?

eto, u svakom slucaju, pozdrav iz pekinga za ljude koje gotivim, znate valjda ko ste .. :)
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
dakle, da navedem pre nego se javi gro korisnika foruma:

tablet 7 android 2.2 - gps, wifi, usb, rezistivni 800x480, jaka baterija, iPad klon, 800mhz arm 11.

tablet 10 android 2.1 (po xda forumu upgradeable eventualno) - cpu+gpu, cpu na 1ghz, pusta H264 u 1080p, gps, wifi, rezistivni 1024x600, iPad klon, jaka baterija

sim card aktivator - uredjaj koji je velicine telefonske baterije, prima sim karticu, i po glasovnoj aktivaciji poziva unapred uneseni broj - dbar za prisluskivanje, child safety, security.

camera watch - sat sa mikro socivom, modernog elegantnog dizajna, USB konekcija, 1gb memorije

privezak kamera - 4 giga memorije, sve radi kao i sat

ebook reader-i kineski, koji podrzavaju sve od formata, veci, manji i isti ko kindle

nenormalno dobar kineski mobilni - touchscreen, GPS, wifi, teve prijemnik, dve kartice, prosiriva memorija, estetski kvalitetan i originalni dizajn


i josh shtoshta ...

elem, ovako -

tablet sedmica - 150 evra. ergonomican je i staje u dzep, i ima nativnu podrshku za flash, jer je 2.2, i pusta svaku vrstu medija do 480p (gushi se sa h264 720p, ali ionako skalira)

tablet desetka - 210 evra. pusta 1080p ko od shale,sa sve skrolovanjem. odlican za ebook varijantu, i medije. uz njega bih mogao da doteram tastaturu+kozu, a pritom, za njega sam nashao u konac tacne specifikacije.

sim card aktivator - 40 evra. neverovatna stvar, juce sam probao - upalio sam ga, i stavio pored sebe u krevet, i ujutru kad sam ustao, bukvalno zevnuo - on me je zvao na mobilni. pritom, ima neki softverski amplifajer i korekciju zvuka, cuje se jako dobro kad neko prica.

kamera watch - danas cu videti rezoluciju. 50 evra, odlicnog izgleda je sat, onaj prelaz izmedju elegnatnog i sportskog. usb prikljucak

privezak kamera - izgleda kao alarm key. isto en znam rezoluciju, ali je snimak odlican jer sam video. provericu danas. 30 evra

st ose tice ebook-a nazalost, necu ih uzimati. cita pdf ko od shale - ali ga ne vredi uzeti, jer je firmware nativni pola kineski pola eng, a kapiram da je verovatno i nemoguce naci firware za eng.

sto se tice mobilnog - ima "glupi OS", ali izgleda da je na ARM-u i to nekom jako brzom. prodavao bih ga 150 evra (zaista je impozantna mashina) samo da proverim da li postoji varijanta u taj java softver ubaciti mape, koje rade. ima gps, teve sa antenom (diskretna antena koja se izvlaci slicno kao stilus), wifi (sasvim solidan prijem), TS, specifikacije isto danas.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh