• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Igre mi trpa u ram

Sergej_V

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruka
90
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Znači ovako. Kad sam stavio da se skida GTA V na Social Club, skida on skida i povećava se ram memorija. Ja ono gledam šta je ovo sad, kad posle 5h skidanja ram dodje do 6.80gb da je zauzeto i nijedna funkcija na računaru ne radi. I ajde ja ga resetujem da obrišem ram i sve tako radio dok se nije skinulo. Mislio sam da je problem u Rockstaru ili tako nešto. To je bilo pre 2 meseca.
Danas odlučim da skinem Steam i BO3 jer mi stoji tamo 2god, a samo 3h igre. Opet isto se desilo. Kad sam skidao Overwatch i Destiny 2 se nije dešavalo. Skidao sam preko Torrenta isto ništa. Na kraju i Fortnite i ništa se nije desilo. Unapred hvala!
PC SPECS:
GTX 1050 2GB
INTEL PENTIUM G4560 3.5Ghz
8GB RAM
ASUS H110M-R
500W napajanje( Ne znam tačno koje je)
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Probaj u biosu da underclockujes malo ram. Slican problem sam imao, vise ga nema.
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Ajde probaj pa javi, mozes da probas i da reinstaliras sistem, verovatno onda nije do hardvera.
 

Sergej_V

PCAXE Member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruka
90
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ajde probaj pa javi, mozes da probas i da reinstaliras sistem, verovatno onda nije do hardvera.
To mi se već dešavalo, pa sam reinstalirao sistem. Možda je problem Windows 7. Od kad sam njega instalirao to se dešava
 
Vrh