• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Hitno potrebna pomoc oko kupovine

igaa023

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.09.2020.
Poruka
21
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Pozdrav svima, nisam znao u koju temu se ovo svrstava pa ako sam promasio unapred se izvinjavam.
Uglavnom Hteo bih da uzmem Galaxy A41 i nasao sam ga u Gigatronu za 24900 jos par dana je po toj ceni za crni petak ali bacio sam pogled na kp i video sam da se tamo prodaju A41 modeli po regularnoj ceni za nekih 200e sto je prakticno ista cena ali video sam na primer ovaj : https://m.kupujemprodajem.com/mobilni-telefoni/samsung/samsung-galaxy-a41-duos-garancija/oglas/105642950#mhs0-1606501891373 za 165e sto je usteda 5000din od onog iz gigatrona.
Jel imao neko iskustva sa kupovinom novih telefona preko kp? Sta bi mi preporucili da li vredi uzimati sa kp i ustedeti par hiljada rsd ili ici na sigurno u Gigatronu i tu bih imao dodatnih par meseca na garanciji i boju koju zelim.
Hvala vam unapred
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Pitanje da li je ta garancija takozvana tolet papir garancija gde imas garanciju samo na foliju na displeyu, prava garancija je ona gde uz telefon dobijes fiskalni racun sve ostalo je prevara.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Vrh