• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Hercules xps 2.140 slim

Nikola21

Newcomer
Učlanjen(a)
06.05.2020.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svim citaocima na sajtu, nov sam i imam jedno pitanje vezano za hercules xps 2.140 slim paket sa jednim vuferom i 2 zvucnika. Imam problem vezan za sam vufer, kada slusam neku muziku odjednom taj vufer prestane da radi i imam osecaj da se nekako prebaci na zvucnike. Takodje kada ga prikljucim u uticnicu na kojoj su mi prikljuceni monitor i komp, na monitoru mi se pojavi sneg i nece da se skloni dok ne restartujem racunar,Hvala na pomoci ako ima resenja.
 

Bole001

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2017.
Poruka
111
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
Ako si sve lepo povezao, i ako je stabilan izvor napajanja iz elektricne mreze, onda je do audio sistema. Reklamiraj ga, ukoliko imas garanciju...

Sto se tice tog "snega" na monitoru, verovatno si graficku kartu povezao sa monitorom preko VGA kabla, odnosno analognog signala. Analogni signal je jako osetljiv za razliku od digitalnog, pa ako imas mogucnosti, odnosno ako monitor podrzava HDMI ili DP ili DVI-D, obavezno povezi sa nekim od tih konektora. Ukoliko tvoj monitor podrzava samo VGA konekciju, koristi(ako mozes) zasebnu shtek doznu za racunar, a za monitor ili neke druge uredjaje neku drugu, koja nije povezana sa ovom za sam racunar...

To ume da resi stvar, ali ne u svakom slucaju.

Moguce da je do graficke karte takodje. Probaj da reinstaliras drajvere za graficku karticu(clean install). Ako je sve u redu kada audio sistem nije prikljucen zajedno sa pc u isti shtek onda nemoj da radis drajvere...
 
Vrh