• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

GPS

Packe

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.08.2014.
Poruka
72
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 6500
Motherboard:
MSI H110-PRO
RAM:
16gb ddr4
VGA & cooler:
Saphire R9 380 4GB Nitro
HDD:
WD Blue 1TB
OS & Browser:
win 10
Poštovanje drugari.

Ne znam da li je forum ikako adekvatan za ovo, ali nemam pojma gdje više da se obratim, jer naši majstori u Tuzli ne znaju.
Naime, tata je geometar...koristi već dugi niz godina GPS za mjerenje zemlje Pro Mark 3. Unazad (tačnije od sunčeve oluje od prije 20-25 dana) totalno se pobrkalo vrijeme i datum(što smo namjestili) ali kompletna uvezanost sa softverom GNSS solution je poremećena. Da li se neko bavi sličnim poslovima, razumije u GPS, da li se isplati ovaj popravljati dalje jer je prilično star. Svaka pomoć/ savjet bi dobrodošao.
Hvala unaprijed.
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Ima zatvoren sistem, najbolje da kontaktiras firmu koja ga je proizvela, posalji im mail sa serijskim brojem, opisom kvara i kada se desilo, oni ce ti najbolje odgovoriti, mozda ima neki nacin da se sam softver resetuje, neki hard reset.

[email protected]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 

Packe

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.08.2014.
Poruka
72
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 6500
Motherboard:
MSI H110-PRO
RAM:
16gb ddr4
VGA & cooler:
Saphire R9 380 4GB Nitro
HDD:
WD Blue 1TB
OS & Browser:
win 10
Evo poslao sam im mejl. Hvala prijatelju
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Nista, napisi samo sta su ti odgovorili i dali ima neka sansa da se osposobi.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Vrh