• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Google search podesavanje?

Jafazec

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
198
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonX2 @3,2ghz & OCZ Vendetta
Motherboard:
Biostar TA770
RAM:
Kingston 800mhz CL5 2x1gb @ 916mhz
VGA & cooler:
Asus 4850
HDD:
Hitachi SATA II 320gb
Case:
Thermaltake Soprano
PSU:
LCP
Optical drives:
komaTa 2!
Mice & keyboard:
Intelli 3.0/A4tech X710F & Logitech
Internet:
Cable
Odjednom,veceras mi se promenilo podesavanje Google-u oko pretrage. Vise ispod searcha nemam da biram da li hocu da mi trazi strane na Srpskom ili samo na Engleskom, vec kad odem na search i on izbaci rezultate pretrage, levo u zaglavlju imam " Search the web // Search English and Serbian pages ". Da li je moguce vratiti na standardno ono na sta sam navikao, tj da ispod polja za upis pojma imam da biram sam koji deo web-a da pretrazuje, jer dosta koristim i samo pretragu na srpskom, tj pretragu srpskih sajtova/foruma?
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nema neko takvo podešavanje u Settings Google-a? Ja nikada ne posećujem home stranu Googlea, pa ne znam kako je to inače izgledalo :)

Ili, koristi posebno google.com i google.rs ?
 

Jafazec

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
198
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonX2 @3,2ghz & OCZ Vendetta
Motherboard:
Biostar TA770
RAM:
Kingston 800mhz CL5 2x1gb @ 916mhz
VGA & cooler:
Asus 4850
HDD:
Hitachi SATA II 320gb
Case:
Thermaltake Soprano
PSU:
LCP
Optical drives:
komaTa 2!
Mice & keyboard:
Intelli 3.0/A4tech X710F & Logitech
Internet:
Cable
Pa mislim da mi je sve podeseno kao sto je i bilo,tj sekundarni jezik je srpski u podesavanjima ali izgleda da je ipak google nesto cackao,pa vise nema toga.
 
Vrh