• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Gasenje PC-a

Predator

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.08.2011.
Poruka
594
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^Klikni na temperaturu grafe i tu izaberi highest reading, da vidis koja je max temperatura bila tokom testiranja sa Furmarkom. Pregrevanje grafe moze da bude uzrok ovog problema. Ako vent ne radi, nosi grafu na reklamaciju.
 
Poslednja izmena:

Wizzzi

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.05.2012.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija




 
Poslednja izmena:

Predator

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.08.2011.
Poruka
594
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Trebao bi da zamenis kuciste za neko "provetrenije" koje ima mogucnost kacenja vise "vecih" ventilatora(12/14cm), jer u ovom kucistu ima da se skuvaju komponente u julu.

A grafu kao sto sam rekao reklamiraj.
 
Poslednja izmena:

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
Pa to je do grafike onda 99% i slazem se sa Predatorom,menjaj kuciste ili se bacaj na neki mod istog..a nebi bilo lose i da resis neki bolji cpu hladnjak(bolji od fabrickog-svaki je bolji :D)

I da, skini grafiku i malo je pogledaj,mozda nesto sprecava taj drugi kuler da radi..a moguce je da je i fabriicka greska...pa onda sa njom na reklamaciju(nadam se da imas garanciju)

I probaj da uzmes jednu 12-ticu kuler i da uperis u graficku da duva i onda je malo testiraj..
 
Poslednja izmena:

Wizzzi

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
11.05.2012.
Poruka
13
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Problem je bio u ventilatoru na grafickoj, poslato je u servis cekam da zamene sad 45dana :D ubacili su mi Ati radeon HD 3600 i ogromna je razlika al sta ces bolje ista nego nista :D
 
Vrh