• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Forza Horizon 4 crashovanje

Ivanovic18

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.12.2019.
Poruka
112
Rezultat reagovanja
11
Moja konfiguracija
Zdravo imam problem sa Forzom Horizon 4.
Situacija je ovakva, igrica je radila ok sve dok pre mozda 3, 4 meseca dok brat nije uzeo PS3 gamepad da igramo fifu. Nesto nije htelo da se poveze pa sam koristio i x360ce i neki scp toolkit, ma svasta(sada radi uz pomoc tog scp toolkita). E od kada sam instalirao te neke drajvere za ovaj gamepad od tada kada udjem na Forzu samo krece da ulazi u igricu pojavi se onaj screen ucitava tamo ono microsoft studios sta vec i tu samo izadje iz igrice, nema nikakvog reporta nista. Radio sam sistem vise puta, jednom sam uradio novi sistem skinuo chrome i torrent i odmah skinuo igricu i instlairao pre svih programa i ponovo crash. Sada mi se igra igrica opet pa sam potrazio pomoc ovde na forumu ako je neko imao mozda slicno iskustvo i moze da pomogne.
Hvala
 

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Ako ti je igra piratska i imas zadnji update windows-a onda zaboravi da igras igru, mogo si je igrati na 1909 verziji ali na 2004 zaboravi.

Ako je original upitanju onda je jako cudan problem.
 

Ivanovic18

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.12.2019.
Poruka
112
Rezultat reagovanja
11
Moja konfiguracija
Cudno je jer je prestala da radi posle instalacije ovih drajvera
 
Vrh