• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Dajem sestomesecni hosting skoro pa za dzaba!

wizard

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.11.2009.
Poruka
192
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Posto radim Affiliate prodaju sa Hostgatorom, a ovaj mesec su mi dali bonus na prodaju pa sam se setio ove ideje (bez lazi i bez prevare)... Pa da pocnemo!

Odlucio sam da Vam svima koji ste zainteresovani uplatim sestomesecni hosting/srednji paket bilo kome ko hoce da kupi ovog meseca i to za svega 10$! U cemu je fazon? Fazon je u tome sto cu vam ja poslati 32$ na vas Payoneer/PayPal nalog (oni koji su bas iz Srbije mogu i da posaljem na racun dinarski, ili bilo kako vec da vam odgovara), a vi cete da kupite Hosting preko mog affiliate linka. Jeste Affiliate prodaja je, ali zato cete platiti hosting od 6 meseci i to jos na Hostgatoru - srednji paket za svega 10$, posto je sestomesecni paket sa kuponom ovog meseca (30% popusta) 42$, a ja cu Vam poslati 32$ nakon kupovine.

Evo primer:
http://img824.imageshack.us/img824/7263/pgp.png

Memberima ovog foruma koje poznajem mogu i da izadjem u susret i posaljem 32$ i pre nego kupe paket, ali onima koje ne poznajem, zao mi je, dobicete 32$ tek nakon sto kupite paket.

I jos jedna bitna stvar, nakon kupovine paketa morate da spojite Nameservere od Hostgatora sa vasom domenom jer inace necu dobiti commission. Tako da je to jedina stavka koja vam fali, da kupite domenu i spojite je (ako to ne znate, sa tim vam mogu pomoci preko Skype-a).

Eto toliko pa sad ako hocete javite mi.

P.S. Ozbiljan sam i par ljudi ovde mogu da garantuje za mene, jer se bavim ovakvom vrstom prodaje i uopste Internet Marketingom vec tri i po godine. :sekira:
 
Vrh