• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Corsair Vengeance M65 RGB

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Rado bih probao.
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Glupo je sto bela verzija nije skroz bela(kao originaln m65). Nemam nista protiv crno-bele kombinacije, cak je obozavam, ipak... Bilo bi lepo kad bi izbacili skroz belu verziju na kojoj je i aluminijum ofarban u belo.
Jel treba mozda da im pisemo peticiju da izbace military green? Pitam posto vidim da su to zaboravili ili nece da je izbace iz nekog razloga. Mislim da ona mora biti u ponudi, jer dosta ljudi zeli hardware u military fazonu, pogotovo periferije. Meni licno posle bele favorit. Tesko bi se odlucio koju od te 2 verzije da uzmem kad bi morao birati.
Edit:Gde mi je nestala prva slika gore u postu? Cena i bela verzija jedna pored druge su bile na njoj? Mislim da je ona slika bitna jer pokazuje oblik misa sa gornje strane.
 
Poslednja izmena:

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.087
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion - 14-ce0008nm
CPU & cooler:
Intel Core i7 5820K feat NiC L32
Motherboard:
ASRock X99 WS
RAM:
4x8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire Pulse 580 4GB
Display:
Dell 2312HM i AOC G2460PF
HDD:
Seagate 3TB, WD Red 3TB, Samsung F3 1TB, Samsung 850 EVO 500GB, HP EX900 512GB, Intel M.2 SSD 6000p
Sound:
Asus Xonar U7 feat Logitech X-530 / Corsair Vengeance 1500 / Superlux HMC631
Case:
Corsair Carbide 500R
PSU:
EVGA SuperNova G3 750W
Optical drives:
LiteOn iHAS124 / ASUS SBW-06D2X-U
Mice & keyboard:
RedDragon Kala i A4Tech V7 Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Other:
PS3 Ultra slim 500GB / Shuttle XS35V4

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Pa to je isti mis sto se oblika tice. M65 RBG moze biti samo bolji od njega posto su oni podmetaci za klizanje unapredjeni, klikovi imaju dosta duzi zivotni vek, bolji senzor, to novo osvetljenje, mozda i najbitnija stvar to sto je snajper dugme pomereno malo pozadi gde i treba da bude.
Zaljubio sam se u originalni m60 cim sam ga video, odma mi je postao najomiljeni mis. M65 je samo unapredio sve to, jos su izbacili belu i militari verziju... :balavim: :appl:
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Nista me ne pitaj, stoje vec par meseci po tim cenama, i dalje su tu. To namerno rade, izgleda da ih nije ni najmanje sramota. Mis koji kosta 60 evra u proseku su stavili po ceni od 11k dinara. -_-
Edit: Moja greska, sad je Gigatron u pitanju, pre njih je bio jedan drugi shop koji je drzao par Corsair miseva i usb fleseva po nenormalnim cenama.
 

quryak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
E pa zato sam ja i uzeo sirotinjsku verziju ovog miša, a4 zl5a. Meni se čini kao da sve ove miševe sa aluminijumski telom štanca ista fabrika u Kini pa onda samo lepe različite logoe.
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
hahaha Citas mi misli. Hteo sam pre par meseci otvoriti temu za taj snajper i onaj jos jedan novi metalni mis od A4(zaboravih kako se zove).
Vidim da taj mis u Poljskoj moze da se uzme za samo 25 evra. :eek:
Mis mi je odma zapao za oko, jer je naravno kopija Corsaira, sirotinjska kopija kako ti kazes. Mada.... m60/64 je samo 15-20 evra skuplji od njega, to bas nije sirotinjski.
Kad budem pri parama pokusacu nabaviti m65 white, ako ne uspem tu je taj A4 oko kog nece biti cimanja jer ga ima na nasem trzistu po normalnoj ceni.
 

quryak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Pa ja čak mislim da nije ni kopija nego je proizvedeno u istoj OEM fabrici, ali naravno da će A4 uvek biti jeftiniji od Corsaira, a tu je i onaj EVGA miš sa aluminijumskim telom, koji je još skuplji, samo što je on malo drugačijeg oblika i može nešto da se šteli visina, ali svi ti miševi imaju iste materijale, iste senzore, iste omron tastere... Verovatno je kontrola kvaliteta slabija za A4 nego za EVGA ili Corsair, ali na nečem mora da se uštedi. Ja ipak ne bih davao 15 - 20 ili u EVGA slučaju 30 -40 evra više samo zbog imena i logoa.
 

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Jel ima ZL5A mogucnost promene tezine?
Sa tehnicke strane ima dosta dobar HW za tih 37€.
 

quryak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.06.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Nema, ali meni u potpunosti odgovara jer je dosta težak (150g).
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Ja necu zbog imena i logoa, vec zato sto mislim da je taj Corsair savrsenstvo. Ja to recima ne mogu da ti opisem koliko se svidja mojim culima vida i ukusa, i to jos ima militari i bela verzija. :balavim: Jednsotavno oblik na Corsairu mi se vise svidja, raspored tastera sa strane je mnogooo bolji i cini mi se da ti na A4 mogu biti malo nezgodni za pritiskanje.
haha Da si samo video moju facu kad sam pre par godina video originalni m60. :d
I njegov jeftini burazer Raptor m40, sada vec ima revizija m45, je jako dobar, ista stvar samo sa plasticnim telom umesto aluminijumskog. Na zalost kosta samo 10 dolara manje od m65. Msm da ta razlika treba da bude bar duplo veca, ako ne i 30 dolara, posto m40 nema aluminijumsko telo, nema sanjper dugme, ima slabiji senzor(ako je nekome to uopste bitno), dolazi samo u crnoj boji, sa manje podesavanja u softweru... Stvarno previse hendikepa za samo 10 dolara jeftiniji mis.
Tako je, oko 140-150 grama je savrsena tezina za mis! Meni je ovaj Devastator prelak, dok nisam imao primedbe na Xornet koji je tezak 142 grama.
 
Vrh