• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Cooler Master predstavio dve mehaničke RBG tastature

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.793
Rezultat reagovanja
406
Moja konfiguracija


MasterKeys Pro L i S

Kompanija Cooler Master je predstavila dve mehaničke RGB tastature namenjenje gejmerima - MasterKeys Pro L, kao i MasterKeys Pro S.

MasterKeys Pro L je full-size RGB mehanička tastatura sa Cherry MX svičevima, dok S varijanta nema numerički deo i zbog toga je idealna za one korisnike koji cene kompaktni dizajn.

Opširnije...
 

Mi-Los

Banned
Učlanjen(a)
23.02.2016.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ova mala je bas cool, MasterKeys PRO S. A velike vise mi nisu zanimljive bez obzira na model.
Ali ja bi od COOLERMASTERa trenutno preporucio NovaTouch sa izmenjenim tasterima Cherry MX DoubleShoot PBT ili samo PBT.
Ili sa WASD sajta ili Vortex DoubleShot PBT sa mechanicalkeyboards, svejedno...ko voli Bele, ko voli Crne, cak i sivih ima.
Na njoj su u stvari Topre switchevi samo sto su ih redizajnirali bas iz tog razloga da se mogu staviti Cherry MX tasteri kojih ima svuda i raznih modela.
Cak sam video da im planiraju neka aluminijumska kucista za CM NovaTouch TKL.

Evo kako je neki lik promenio fabricke u PBT...
http://imgur.com/a/dUANO

Utisak...
https://youtu.be/bbLwVH85pqw

Mada su Topre Switchevi po onome sto sam video bolji nego se opredeliti na neke tastature sa klonovima i replikama Cherry MX samo sa drugim nazivima. Posebno odgovara vlasnicima Cherry MX Red.
 

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
Mislim da su one pisaće mašine iz 80ih tiše nego ovi tasteri..
 

Mi-Los

Banned
Učlanjen(a)
23.02.2016.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Pa Topre switchevi imaju malo smesan zvuk koji je jos izrazen na ovim jakim i teskim PBT, ali meni ne smeta ni Topre a ni Blue,
samo neke mehanicke volim vise neke manje...
Licno sam ljubitelj Brown, zato sto ne upadaju dole kada stavis prst na njih, daju neki lep zvuk mehanicke tastature ali ne izrazen kao Blue.

Bas zbog tog zvuka CM je dao O-ring u paketu sa NovaTouch TKL kao i puller za tastere.
Pa ko hoce moze odmah da instalira O-ring i onda postaje necujna.
 
Poslednja izmena:

kissko

Newcomer
Učlanjen(a)
18.04.2017.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
da li ima neka gejmerska za nas sa uskim budzetom od 6000 ili 7000 ili 8000 din??? vasa preporuka
 

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
Mehanička - potraži nešto od Reddragona tipa K552/K553/K556, Motospeed Ck104, Rapoo V500 ili V500S.
 
  • Like
Reagovanja: Dax
Vrh