• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Coin Generation Digital Generation

Sejk

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.09.2012.
Poruka
478
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook Pro 15" Retina mid 2012
CPU & cooler:
i5 4460 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus B85M-G
RAM:
Hynix 4 x 4GB DDR3 1600MHz
VGA & cooler:
MSI RX 470 4GB 256bit Gaming X
Display:
Philips 243v 24" FHD IPS
HDD:
256GB SSD / 1TB HDD
Case:
MS Industrial FIGHTER 3 Window
PSU:
Cooler Master MWE 500 White
Mice & keyboard:
Logitech M590 & K380
OS & Browser:
Windows 10 x64 + Chrome
Citam bas danas na netu o ovome, evo c/p:

Pre nego sto se upustite u dalji tekst za citanje napomnuo bih da ovaj data minning ima referal element . Kljucna stvar su instant isplate a sve ostalo da li ce trajati i koliko duko je diskutabilno kao i cripto valute .

Radi se o americkoj firmi ciji je cilj stvaranje super kompjutera povezivanjem snage velikog broja kompjutera preko interneta. Sa tom snagom koju prikupe rade se razna istrazivanja.
Mi, vlasnici racunara, placeni smo da drzimo ukljucen program koji se zove "Thread Manager". Ovaj program koristi mali deo snage naseg procesora za pokretanje treda(thread). Thread je zapravo proces, kao i svaki drugi na nasem racunaru, kao sto su mozilla, neki program za gledanje filmove ili nesto trece. Danasnji kompjuteri so prejaki za svakodnevno koriscenje tako da ogroman deo snage nasih procesora(CPU) ostaje neiskoriscen. Digital Generation nam placa da dozvolimo koriscenje tog viska snage procesora. Jedan thread zauzima 1-2% snage prosecnog procesora.

Potpuno legitiman sajt, prava isplata kesha a ne prevara sto se moze videti na scamvoid:
www.scamvoid.com/check/coingeneration.com

Sto se tice isplate, **ISPLATA JE INSTANT** cak isplacuju i zaradu od free trial threada koji dobijete pri registraciji. Placaju preko www.payza.com - americki sistem slican paypalu. Placaju preko jos nekoliko sistema ali ja mislim da je ovaj najjednostavniji, najbrza registracija. Payza starter account ne uzima proviziju ali moze se isplatiti do 400$ mesecno a personal account naplacuju 2,5% od primljenog novca. Kada kazem da je isplata instant pricam o isplati na payza.com a sa tog sajta treba 2-3 radna dana kao i za moneybookers, paypal i sl (devizna doznaka / wire transfer) inace payza je bivsi Alertpay

Objasnicu u par koraka kako se pocinje:

1. Registracija: https://coingeneration.com/auth/new/******/
Ovde cu odmah napomenuti da oni koji bi probali registracijom preko ovog linka bih dobijao 20% od njihove zarade (prvi nivo referala) a drugi nivo daje 10% i to je to postoje samo 2 nivoa . Tako da svako ko pozeli nakon procitanog teksta da se upusti u ovo i pokusa da zaradi koji dinar bio bih mu naravno zahvalan da se registruje preko mog refferal linka

2. nakon registracije idite na personal/profile i dodajte broj mobilnog telefona sa prefiksom naravno tipa za srbiju +381 64 555 5 555

3. kada ste dodali broj telefona onda trazite verifikaciju, bice vam poslat sms sa sadrzajem: Send this code XXXXX to us. pa tako i uradite, vratite im sms sa dobijenim kodom. Refresh stranicu i sada bi trebalo da pise da je broj telefona verifikovan.

4. download program i pratite instalaciona uputstva.

Nakon instalacije programa, program treba da stoji ukljucen 24/7, posle nekoliko sati dobicete free 1 thread. Jedan thread donosi 1$ dnevno(24h u toku kojih je bio ukljucen program). Dobijate 20% od svakog primarnog i 10% od svakog sekundarnog referala. Imaju u planu da povecaju ovaj prinos u blizoj buducnosti. Ovo je informacija iz prve ruke a ne neka reklama sa websajta. Mada ako mene pitate i 1$/day je vise nego dovoljno kada stavim na papir i preracunam zaradu.

Sto se tice kupovine threadova, jedan thread kosta 50$, donosi 30$ mesecno i traje godinu dana. Sto znaci da za 50$ uloga dobijate 365$ odnosno 315$ zarade. Svaki dokupljeni thread na accountu uvecava rad procesora za nekoliko procenata i moze se imati do maksimalnih 100 threadova na accountu. Jos jednom cu ponoviti isplata je instant i u svakom trenutku se moze isplatiti zaradjeni kesh.

Ako bas hocete zaradu bez uloga onda mozete cekati tih 30 dana da dobijete tih 30$ od trial threada i da kroz referal sistem zaradite jos 20$ ili da tih 20$ uplatite. Ja licno imam 6 threadova uplacenih i jedan free
Sta vi mislite o ovome? Neki kazu da je prevara jer vas kao banuju ako ne kupite dodatni thread, neki kazu da su kupili i da ide lepo...

Meni licno deluje ok, svidja mi se instant isplata, taman bi mi ovih $30 dobro doslo da kupim neke programe
 

Darko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.05.2009.
Poruka
1.567
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770k @ 4.3Ghz + Noctua NH-D14 / Bitfenix Recon
Motherboard:
Gigabyte G1.Sniper 5
RAM:
32GB G.SKILL TridentX DDR3-2400 CL10
VGA & cooler:
Asus GTX 980 Strix
Display:
3x Dell u2414h
HDD:
SSD Samsung 840 EVO 120GB + Samsung 840 EVO 1TB
Sound:
GB SB Recon 3Di @ Logitech Z906
Case:
Fractal Design Define XL R2
PSU:
Fractal Design Newton R3 1000W
Optical drives:
Samsung BluRay Ext
Mice & keyboard:
Corsair Katar + Corsair K70 RGB
Internet:
Netgear Nighthawk R7000 / Gbit
OS & Browser:
Win 7
Citajuci o ovome od pocetka do kraja i istrazujuci njihov sajt dosao sam do sledecih informacija:

1) Lazu da hoce da naprave super kompjuter i to je vise nego ocigledno. Pre ce biti da prave epic-scale botnet (ali to nas, ocigledno, ne interesuje).
2) Nemaju nikakvo kontakt ime na sajtu, samo adresu u USA (i to ni manje ni vise nego zgrade centralne banke amerike koju drzi goldman-sachs); dok je server u Nemackoj (velia.net Internetdienste GmbH)
3) Koriste yahoo adresu za 'profesionalne svrhe';
4) Izbegavaju da dodele free thread koliko god mogu;
5) Otaljavaju isplate koliko god mogu;
6) Procesuiraju uplate izmesta;

Sto nas dovodi do zakljucka da ovo sve radi neki klinac koji diluje vasim digitalnim footprintom uz broj telefona za sitne parice, a usput odrzava piramidu dokle god moze (vise uplata nego isplata)

E sad, posto stvari stoje kako stoje - ko ima vremena i volje, nek udje u celu pricu ko gospodin: odnosno iskljucivo VPN + free thread i sami sebi referali, sa razlicitim adresama i obavezno pod sandboxom. Ako mene pitate, jedino takvi mogu da profitiraju (dok ne popiju ban). Iskreno, mene mrzi. Ali zelim srecu svima ostalima i samo napred (ali pametno)!

P.S. A vala i Davidova zvezda im je upecatljiva.
 
Poslednja izmena:

Sejk

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.09.2012.
Poruka
478
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook Pro 15" Retina mid 2012
CPU & cooler:
i5 4460 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus B85M-G
RAM:
Hynix 4 x 4GB DDR3 1600MHz
VGA & cooler:
MSI RX 470 4GB 256bit Gaming X
Display:
Philips 243v 24" FHD IPS
HDD:
256GB SSD / 1TB HDD
Case:
MS Industrial FIGHTER 3 Window
PSU:
Cooler Master MWE 500 White
Mice & keyboard:
Logitech M590 & K380
OS & Browser:
Windows 10 x64 + Chrome
Hvala na detaljnoj analizi :)

Batalicu ovo

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Vrh