• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Cannot modify header information - headers already sent

Knjaz

Newcomer
Učlanjen(a)
28.01.2015.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav drugari, imam problem sa sajtom. Dakle uvek kada je veca poseta u istom trenutku sajt izbaci gresku koju sam postavio dole. Ovako sajt radi normalno ali kada neke vece grupe objave vest sa sajta utomatski izbacuje ovu gresku, i to nekada traje dva minuta, nekada deset, nekada duze...
Nadam se da neko zna u cemu je problem, hvala unapred.

Izvinjavam se ako sam temu postavio na pogresnom mestu.

Warning: mysql_set_charset(): Error executing query in /srv/disk8/1897805/www/ime sajta/wp-includes/wp-db.php on line 781

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/disk8/1897805/www/ime sajta/wp-includes/wp-db.php:781) in /srv/disk8/1897805/www/ime sajta/wp-includes/pluggable.php on line 1196
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital

Knjaz

Newcomer
Učlanjen(a)
28.01.2015.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hvala ti, ali tesko da cu se snaci, jbg momak koji nam odrzava to je na odmoru a provajdera zabole...
Problem je koliko ja shvatam ovde:


I ovde:

Sta treba tacno da se izbrise doda?
Izvinjavam se ako sam dosadan ali jbg sta cu kad jednostavno ne znam...
 

miha

Moderator
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.290
Rezultat reagovanja
16
Moja konfiguracija
Mice & keyboard:
cm quickfire tk (brown mx) | cm novatouch tkl & logitech mx performance
OS & Browser:
Debian
Koliko vidim iz koda, u pitanju je wordpress. Tako da verovatno cackanje po kodu nece pomoci.
Ako se desava samo kad je sajt pod opsadom vrlo moguce da je problem u kapacitetima... recimo da mysql ne moze istrpi taj tempo.

Ako sami odrzavate server, mozda moze nesto da se optimizuje. Ako je shared hosting ili cimajte provajdera ili predjite na jaci paket ili na drugi hosting.

Taj error headers already sent moze da bude bilo sta. U ovom slucaju verujem da je problem u tome sto PHP proba da izbaci error, a WP proba da izbaci stranu pa tu dodje do konflikta.

I eto... i ja sad tek odgovaram... i mi developeri idemo pomalo na odmor :)
 
Vrh