• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Bezobrazni kolega

Kaurin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
224
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Q6600
Motherboard:
Asus P5QL Pro (iP43)
RAM:
4GB DDR2 800mhz
VGA & cooler:
Nvidia Geforce 9600GT 1gb GDDR3 720/900/1800mhz + nabudzeni stock ventilator sa core i5 :)
HDD:
WD Caviar Blue: 1x160GB
PSU:
LC Power 480w
Optical drives:
Pioneer DVR 215D
OS & Browser:
Chromium & ArchLinux
prijateljski. zovite ga na chaj, a vi ponesite bejzbol palice :D
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Nisam ja u toj prici :P Ja bih svakako video da prijateljski popricam sa kolegom, objasnim mu koje su opcije i sl. :d
Receno mu je vec, pa se branio da se on kaci na komsijsku mrezu i njima gusi protok.. Kad nije na poslu nikad nema zagusenja mreze, kad ima zagusenja on je obavezno tu. Par puta je zagusenje nestalo onog trenutka kad je on ugasio masinu i otisao..
Direktor i zeli da ga otpusti i zbog drugih stvari, nije to ono sto je najveci problem sa njim. Veci problem je nerad i kasnjenje sa rokovima i sto drugi ljudi cekaju na njega da on zavrsi svoj deo posla pa da oni mogu da pocnu sa svojim poslovima..
Novinar je u pitanju pa ako neko zeli zaposlenje i ima iskustvo u novinarstvu, moze da mi se javi na pm. Znaci, iskustvo i lokacija Novi Sad pa ce da vidimo nesto.
 
Vrh