• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Best buy do 50000din

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav sekirasi,
Istekao mi je ugovor i sada imam mogucnost da uzmem novi telefon i ugovor.Razgovarao sam sa roditeljima i dogovorili smo se da ukupna cena ne bude veca od 50000din.U tu cenu se racuna tarifni paket za 24 meseca i telefon.Gledao sam pakete i telefone u vipu, telenoru, mtsu, na kupujem prodajem i jos nekim stranicama, ali nikako ne mogu da se odlucim.Npr gledao sam na kupujem prodajem telefon lg g6 ali cena je oko 300 evra, a onda ne bih mogao da uklopim ni jedan paket.Imate li neke predloge?
 

Exodusbgd

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.05.2015.
Poruka
431
Rezultat reagovanja
220
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus ROG Scar III & Lenovo Yoga C940
CPU & cooler:
Intel Core i7-8700k & Kraken X62
Motherboard:
Asus ROG Maximus XI Hero
RAM:
4x 8GB DDR4 2933MHz HYPERX Predator RGB
VGA & cooler:
ZOTAC RTX 2080 SUPER Twin Fan
Display:
ASUS ROG Swift PG348Q
HDD:
SSD NVMe 512GB WD + 4 TB Seagate
Sound:
Senn HD600, Yamaha RX-V457 + Yamaha NS-F51
Case:
CM Cosmos C700P
PSU:
CM V850
Mice & keyboard:
Logitech G903, HyperX Alloy Elite RGB
Internet:
Cable & Telenor Home
OS & Browser:
Win 10
Za te pare, S8+ nov na KP za 420€.

Uzimanje telefona na ugovor je u Srbiji poodavno postalo apsurdno za sve pakete ispod 4000din mesečno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
U tu cenu se racuna tarifni paket za 24 meseca i telefon.
Ne kapiram, ako placas paket 2000 na 24 meseca, to je 48000, ostaje 2000 za telefon?
Ili trazis telefon do 50.000 doplate uz vec izabran paket. Ako je opcija broj 2 onda nam napisi koji paket imas, ali svakako je bolje iskesirati telefon preko KP, procices dosta bolje.
 

Paki032

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.07.2018.
Poruka
308
Rezultat reagovanja
87
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 1200 / LC CC 120 RGB
Motherboard:
GIGABYTE B450 S2H
RAM:
2x4gb pratriot viper black 3200mhz
VGA & cooler:
Zotac amp gtx 1060 3gb
Display:
Benq G2255
HDD:
WD Blue 500gb / Transcend alu series 240gb ssd
Case:
MasterBox Q300L
PSU:
Seasonic S12III Bronze 550W
Mice & keyboard:
Yenke ambush
Internet:
Telekom Srbija 100mb/s
OS & Browser:
Windows 10 home
Other:
Xiaomi Redmi Note 5A Prime
Lepo je rekao covek na ugovor i na rate, jeste to sve dobro kad se u kesu kupi na kp ali njegovi roditelji verovatno nisu u mogucnosti. Savet je moj da sacekas ove novogodisnje akcije ako vec nisu pocele i pogledaj sta nude. Npr. Ja sam u vipu pre godinu dana pazario huawei p10 lite i paket sa neograniceno minuta poruka i neograniceno za fiksni sa 2gb interneta mesecno za 2200dinara na ugovor od 24meseca. Pobaj nesto tako da juris jer ne znam sad kakav imas telefon... A
 

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
Znaci 50000 na 24 rate izadje 2083.3 dinara za ratu sa telefonom. Za te pare tesko ista krsteno pogotovo u Telenoru.
Jos uvek ne kapiram sta je pisac hteo da kaze, daj malo pojasni nama "sto ne kapiramo".
Jel postoji mogucnost da kupis telefon za kes, na oglasima i koliki je budzet za isti? Lako ces ti naci paket koji ti odgovara bez telefona.
 

Paki032

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.07.2018.
Poruka
308
Rezultat reagovanja
87
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 1200 / LC CC 120 RGB
Motherboard:
GIGABYTE B450 S2H
RAM:
2x4gb pratriot viper black 3200mhz
VGA & cooler:
Zotac amp gtx 1060 3gb
Display:
Benq G2255
HDD:
WD Blue 500gb / Transcend alu series 240gb ssd
Case:
MasterBox Q300L
PSU:
Seasonic S12III Bronze 550W
Mice & keyboard:
Yenke ambush
Internet:
Telekom Srbija 100mb/s
OS & Browser:
Windows 10 home
Other:
Xiaomi Redmi Note 5A Prime
Znaci 50000 na 24 rate izadje 2083.3 dinara za ratu sa telefonom. Za te pare tesko ista krsteno pogotovo u Telenoru.
Jos uvek ne kapiram sta je pisac hteo da kaze, daj malo pojasni nama "sto ne kapiramo".
Jel postoji mogucnost da kupis telefon za kes, na oglasima i koliki je budzet za isti? Lako ces ti naci paket koji ti odgovara bez telefona.
po svemu sto je on rekao da se zakljuciti da dolazi u obzir samo ugovor na vise rata odnosno 24, u vipu moze pazariti neku huawei p10 lite za te pare ali ne znam koliko je to bolje od onog njegovog prethodnog. ako nema bas velike potrebe za telefonom nek preusmeri to na nesto drugo....
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Mozda u VIPu NEO 2 bez uredjaja 999 din. to je 23 976 din. na ugovor od 2 god a sad je akcija da se dupliraju GB i jos ako narucis online paket, dobijas jos 1 GB na taj paket i imas 5 GB svakog meseca, a poruke i pozivi neograniceno.
Ostaje 26000 dinara za tel., mozda Xiaomi Redmi Note 5, Samsung A6 + novi sa KP, Mi A2, al neka ti predloze jos neke telefone za te pare....
LG g6 sam imao mesec dana i to je najvece djubre od telefona sto sam imao, najvise sto me izludjivalo sto se plastika na kameri grebala kao nenormalna, da ga zavijes u kesu i ostavis 3 meseca to djubre od plastike kod kamere bi se izgrebalo, zadnja ledja vibriraju i tresu se kao rahiticna hijena, to krci kad pustis neku pesmu da ti presedne, sa androidom 7 su ga dokosurili, na 6 je barem baterija nesto i vredela, kad su izbacili 7 uspeli su i nju da zeznu i nije vise bio fluidan, Naravno LG je poznat po brzom update softvera, svi su dobili do januara android 7 samo je LG cekao leto gospodnje 2018 mozda su imali u planu da obraduju potrosace sada za Novu god. ali im se nije svidela reakcija korisnika pa su eto pustili u junu mesecu.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Znaci 50000 na 24 rate izadje 2083.3 dinara za ratu sa telefonom. Za te pare tesko ista krsteno pogotovo u Telenoru.
Jos uvek ne kapiram sta je pisac hteo da kaze, daj malo pojasni nama "sto ne kapiramo".
Jel postoji mogucnost da kupis telefon za kes, na oglasima i koliki je budzet za isti? Lako ces ti naci paket koji ti odgovara bez telefona.
Imao sma paket u telenoru play xl ili tako nesto 2350 mesecno je trebao da bude ali su mi dali neki popust pa sam placao 1800 din mesecno.Sada opet imam popust ali od 20% na tarifni paket.Ali svakako ako bih kupovao paket bez telefona pa odvojeno telefon vise bi se isplatio ovja paket iz vipa kao sto je zemun rekao. I da on je ukapirao ukupni budzet 50000din u to se racuna paket i fon.Npr ako je paket 1800 mesecno pomnozi se to sa 24 jer na toliko meseca uzimam i uz to neki fon jos uzmem.Ili paket bez telefona pa puta 24 i sta ostrane je za telefon.
 

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mozda u VIPu NEO 2 bez uredjaja 999 din. to je 23 976 din. na ugovor od 2 god a sad je akcija da se dupliraju GB i jos ako narucis online paket, dobijas jos 1 GB na taj paket i imas 5 GB svakog meseca, a poruke i pozivi neograniceno.
Ostaje 26000 dinara za tel., mozda Xiaomi Redmi Note 5, Samsung A6 + novi sa KP, Mi A2, al neka ti predloze jos neke telefone za te pare....
LG g6 sam imao mesec dana i to je najvece djubre od telefona sto sam imao, najvise sto me izludjivalo sto se plastika na kameri grebala kao nenormalna, da ga zavijes u kesu i ostavis 3 meseca to djubre od plastike kod kamere bi se izgrebalo, zadnja ledja vibriraju i tresu se kao rahiticna hijena, to krci kad pustis neku pesmu da ti presedne, sa androidom 7 su ga dokosurili, na 6 je barem baterija nesto i vredela, kad su izbacili 7 uspeli su i nju da zeznu i nije vise bio fluidan, Naravno LG je poznat po brzom update softvera, svi su dobili do januara android 7 samo je LG cekao leto gospodnje 2018 mozda su imali u planu da obraduju potrosace sada za Novu god. ali im se nije svidela reakcija korisnika pa su eto pustili u junu mesecu.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Svidja mi se tvoj predlog samo me zanima da li bih mogao da uklopim u to da uzmem honor 8x jer vidim da si spomenuo i samsung a6+ a oni su jako slicnih cena.
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
A6+ i Honor 8X u toj prici nemaju sta da traze. Dobri su to telefoni, ali Samsung roka cene nesrazmerno, a Huawei se prikljucuje tom segmentu. Najbolje ako vec imas toliko novca uzmi Ulefone T1 od 6/128GB od Sinise sa kp-a. Ovaj telefon prethodno navedene jede u svakom smislu, osim po procesoru koji je dosta bolji na 8X-u koji je dosta i skuplji.
 
Poslednja izmena:

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
A6+ i Honor 8X u toj prici nemaju sta da traze. Dobri su to telefoni, ali Samsung roka cene nesrazmerno, a Huawei se prikljucuje tom segmentu. Najbolje ako vec imas toliko novca uzmi Ulefone T1 od 6/128GB od Sinise sa kp-a. Ovaj telefon prethodno navedene jede u svakom smislu, osim po procesoru koji je dosta bolji na 8X-u koji je dosta i skuplji.
Da budem iskren i nemam nesto poverenja u te telefone, pre bih uzeo samsung ili huawei.
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
OK, svako ima svoje misljenje.
Mi 8 SE, ne znam kako mi promace, ima isto nov sa pisanom garancijom za 220-230evra da se nadje. Ovaj je daleko ispred Ulefona, Samsunga i mos' misliti Honora. Ima bolji ekran, svetliji, veci PPI, 4K snimanje, bolju kameru sto se tice boja, ali nema 60fps snimanje i nize je rezolucije (mada neprimetno u realnom radu), manji ekran, daleko bolji procesor i grafiku, bolju prednju kameru, ali nema 3.5mm i SD slot. Zvuk je glasniji na Xiaomiju ali ima nesto vise suma i 5% otprilike kraci zivotni vek baterije. Inace ovo pisem u poredjenju sa Honorom.
 

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
OK, svako ima svoje misljenje.
Mi 8 SE, ne znam kako mi promace, ima isto nov sa pisanom garancijom za 220-230evra da se nadje. Ovaj je daleko ispred Ulefona, Samsunga i mos' misliti Honora. Ima bolji ekran, svetliji, veci PPI, 4K snimanje, bolju kameru sto se tice boja, ali nema 60fps snimanje i nize je rezolucije (mada neprimetno u realnom radu), manji ekran, daleko bolji procesor i grafiku, bolju prednju kameru, ali nema 3.5mm i SD slot. Zvuk je glasniji na Xiaomiju ali ima nesto vise suma i 5% otprilike kraci zivotni vek baterije. Inace ovo pisem u poredjenju sa Honorom.
Mislis da bi mogao da traje 2 godine bez problema? I ako moze link gde si nasao telefon?
 

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
I sta ostali misle o ovome?
I ako neko zna gde mogu da nadjem honor 8x po ovoj ceni molim vas posaljite link.
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
A6+ i Honor 8X u toj prici nemaju sta da traze. Dobri su to telefoni, ali Samsung roka cene nesrazmerno, a Huawei se prikljucuje tom segmentu. Najbolje ako vec imas toliko novca uzmi Ulefone T1 od 6/128GB od Sinise sa kp-a. Ovaj telefon prethodno navedene jede u svakom smislu, osim po procesoru koji je dosta bolji na 8X-u koji je dosta i skuplji.
Ti kung fu cunga lunga telefoni jedino imaju donekle napucan procesor i ram memoriju sve ostalo je tesko smece, od displeya preko kamere do materijala od koga su napravljeni a podrsku u vidu softvera da ne spominjem. Sa GCam i daju koliko toliko pristojnu sliku ali samo dok gledas u telefonu kada se ista prebaci na komp ne izgleda bas tako sjajno, materijal od koga se pravi dovodi do toga da posle godinu dana skripi, vristi i cijuce plastika, softverska podrska je to ti je sto ti je u telefonu, ogoljen android sistem koji izgleda kao siroce.
Ne mislim ovim nista lose ovo je licno moje misljenje sto se tice tih telefona zasnovano na citanju komentara korisnika koji su koristili takve telefone.
Uvek sam za to da se uzme telefon neke poznate marke koji ima servis i domacu garanciju, jer kad se nesto desi takvom telefonu ostajes i bez novca i telefona a sa garancijom druga prica. Zasto bi neko rizikovao sa takvim telefonima kada ovde ima zvanicno Xiaomi, Huawei, HTC, Sony, IPhone, Samsung.....


I sta ostali misle o ovome?
I ako neko zna gde mogu da nadjem honor 8x po ovoj ceni molim vas posaljite link.
Najbolje ti je da odes do neke poslovnice ili radnje i uzivo pogledas A6+ i Honor 8x. Sto se tice cena, ostaje ti da pratis oglase i kad se pojavi neki sa domacom garancijom i cenom koja tebi odgovara da pazaris.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Ti onda nisi Ulefone koristio, istina Doogee jeste otpad, ali Elephone, Ulefone i Meizu su vrlo kvalitetni. Istina nisu se mnogo probili pa ti tako deluje, isto je vazilo za Vivo do skoro.

@BogdanKG u Xiaomi ako nemas poverenja, batali pricu o kupovini, bolje Xiaomi nego propala Nokia, aka HMD ili ona nazovi Motorola, aka Lenovo.
Nemam nista protiv Nokia telefona ili Lenova, ali Lenovo je za telefone kao Apple za satove, ima tu nesto, a zapravo nema sta ne fali dok su za Laptopove veoma dobri, s druge strane ta prica da je Nokia dobra, isti je to kinez kao i Ulefone prethodno navedeni.
 
Poslednja izmena:

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ja ne pricam o Nokii i Lenovu. Nego me zanima i misljenje ostalih da li bi xiaomi mi 8 se mogao da izdrzi 2 godine koriscenja bez nekih problema.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.040
Moja konfiguracija
Verovatno, ali niko ne može i neće da ti garantuje da može to da izdrži.
 

BogdanKG

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.07.2018.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ti onda nisi Ulefone koristio, istina Doogee jeste otpad, ali Elephone, Ulefone i Meizu su vrlo kvalitetni. Istina nisu se mnogo probili pa ti tako deluje, isto je vazilo za Vivo do skoro.

@BogdanKG u Xiaomi ako nemas poverenja, batali pricu o kupovini, bolje Xiaomi nego propala Nokia, aka HMD ili ona nazovi Motorola, aka Lenovo.
Nemam nista protiv Nokia telefona ili Lenova, ali Lenovo je za telefone kao Apple za satove, ima tu nesto, a zapravo nema sta ne fali dok su za Laptopove veoma dobri, s druge strane ta prica da je Nokia dobra, isti je to kinez kao i Ulefone prethodno navedeni.
A i gde si nasao uopste xiaomi mi 8 se do 230 evra? :D
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Procitaj sledeci put detaljno. Nije Mi 8 nego Mi 8 SE.

Edit : Da vidis pobeze mi oglas, sad cu ga naci ;)
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Nista, ispade greska, preleteo sam ocima bio je Lite, ali pazi ovaj je bolji od 8x-a i ima 1080p 60fps snimanje :d

Opet izvinjenje, ja sam za*ebao. :)
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
S7 Edge nije los ali vidim ima movi sony Z5 za 240eur, a ima i Xiaomi Mi Max 3 za te pare. Ne znam zasto bi gledao polovnjaka onda, kad se nista ne nudi osim te krivine.
 
Vrh