• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Besplatan bazen i klizanje u Novom Sadu.

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
TOPLANA NAGRAĐUJE POTROŠAČE

Prvog dana podeljeno 1300 ulaznica za bazen i klizanje za korisnike usluga Novosadske toplane

2. novembar 2011. godine

JKP „Novosadska toplana“ juče je počelo sa podelom besplatnih karata za korišćenje bazena i klizališta SPENS-a svojim korisnicima.

Od trenutka kada je objavljena vest, za svega nekoliko sati, primili smo preko hiljadu poziva, a tokom popodneva podeljeno je 1300 karata za 250 domaćinstava, od kojih je 700 za bazen, a 600 za klizanje. Prema podacima Call centra Novosadske toplane, Novosađani su na ovaj naš gest reagovali sa oduševljenjem.

Akcija nagrađivanja korisnika usluga Novosadske toplane trajaće sve do maja.

Podsećamo da svi korisnici usluga Novosadske toplane mogu zajedno sa svojim porodicama besplatno koristiti usluge bazena i klizališta jednom nedeljno. Oni građani koji imaju „zlatnu kuglicu“ na svojim računima Informatike, odnosno redovno plaćaju svoje račune u poslednjih šest meseci, imaju pravo da pomenute usluge koriste svaki dan.

Ulaznice za bazen i klizalište građani mogu preuzeti svakog radnog dana od 8 do 19.30 i subotom od 9 do 13 časova u Korisničkom centru Novosadske toplane, na prvom spratu SPENS-a.

S poštovanjem,
Sektor za odnose s javnošću
Mislim da može jedna osoba po stanu da uzme kartu.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.947
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
i kakav je odziv?
za klizanje sam cuo da i ima ljudi ali da je bazen i dalje poluprazan.. (kad je ledena voda :d)

da, bazen moze da se preplivava samo po sirini :P
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nisam još otišao. :D:bezim: A imam onu zlatnu kuglicu, mogu svaki dan. :d
Dobro je ako nije gužva, da se može plivati. :)
 
Vrh