• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Automobili

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Evo danas smo ja i Animan imali situaciju sa pandurima kod Retenzije na Novom Beogradu. Ide lepo raskrsnica i jednosmerna ulica, nalevo, znak se ne vidi, jer je okrenut pod uglom od skoro 90 stepeni u odnosu na vozača, kada sam skrenuo u ulicu, na kraju lepo čekaju panduri. Naravno, znaju za foru i namerno to rade. Ko je sad kriv? Ja što ne vidim znak koje je iskošen za 90 stepni ili Beograd Put, koji ne zna da postavi znak na vidljivom mestu.
Napomenuću još i to da na ulazu u tu ulicu ima račvanje za dve ulice, pa nije jasno koja je od te dve jednosmerna.

Iz ugla vozača, znak se ne vidi uopšte.
Postojeci znak je pravilno postavljen. Ali mora postojati znak ispred raskrsnice sa tvoje desne strane da je zabranjeno skretanje levo (ili da je obavezan smer pravo+desno). Iz suprotnog smera postoji znak zabrane skretanja u desno? Vidim da postoji neki znak, mora da je to?
 

ATELUV

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.07.2010.
Poruka
185
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
B55 @3.9Ghz + ThermalRight xwb01
Motherboard:
Msi 870a-g54
RAM:
Elixir 2x2 7-8-7-24 @1600mhz 1.6v
VGA & cooler:
Gainward GTX 260
Display:
LG 42" Lk430
HDD:
samsung 1tb F3
Case:
CODEGEN BRIZA black (modded)+AquaGate Max (mod)
PSU:
CORSAIR TX 650w
Optical drives:
PIONEER 111D
OS & Browser:
WIN 7 +WIN XP
Napisali mu kaznu jer nije imao lance a zakon dozvoljava da se vozi sa letnjim gumama ako nema sneznih padavina?
Ne , zimske se podrazumevaju od 1nov ali ne I lanci..jer je u naseljenom mestu + nema sneznih padavina...

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk
 

a c a

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
769
Rezultat reagovanja
13
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Propus@Deneb
Motherboard:
Foxconn
RAM:
Hyper X
VGA & cooler:
AMD
Display:
Samsung
HDD:
WD5000AAKX i WD20EZRZ
Sound:
int.
Case:
690IIa
PSU:
Seasonic
Optical drives:
Pioneer&Liteon
Mice & keyboard:
Chicony&Logitech
Internet:
SBB D3
OS & Browser:
7Ux64/XPSP3
Postojeci znak je pravilno postavljen. Ali mora postojati znak ispred raskrsnice sa tvoje desne strane da je zabranjeno skretanje levo (ili da je obavezan smer pravo+desno). Iz suprotnog smera postoji znak zabrane skretanja u desno? Vidim da postoji neki znak, mora da je to?
Nema pune linije u glavnoj ulici, ako budete pametni izvucicete se kod sudije.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Postojeci znak je pravilno postavljen. Ali mora postojati znak ispred raskrsnice sa tvoje desne strane da je zabranjeno skretanje levo (ili da je obavezan smer pravo+desno). Iz suprotnog smera postoji znak zabrane skretanja u desno? Vidim da postoji neki znak, mora da je to?
Nije pravilno postavljen, zavrshio sam srednju saobracajnu, mora da bude postavljen pod 90 stepeni u odnosnu na poprečni put, a ovaj nije ;) Kao da ga je neko namerno iskrivio ;) Iz ugla u kome smo mi bili se ne vidi ni stub na kome je znak jer se utopio u sivilo bilborda...Nema znaka iz suprotnog smera ;)
Ma ovo je klasična žvaka za uzimanje novca. Što je najgore, levo ima znak da je dozvoljen smer ali se dok ne uđeš ne kapira na šta se tačno misli jer je tu pored jedna mala ulica. Inače, znakovi koji su ti okrenuti leđima se ne računaju u saobraćaju...
Ovo je klasično otimanje novca. Jednostavno su čekali tačno na mestu gde se lako uzima novac.

M_M je napisao(la):
Kada već napišu kaznu, jer po zakonu mogu to ioako je signalizacija loša (pa ti tuži Beogradput ili koga god) makar bi im lepo odbrusio da su "******e i da će ******e i ostati".

A u svakom slučaju bih lepo sa više različitih udaljenosti slikao da pokažem kako se ne vidi znak. U sličnoj situacije je bio i moj ćale pre par godina (samo što se znak nije video od krošnje drveta). Lepo on slikao nekoliko fotki i onda sudiji pokazao. Možda je imao sreće da je sudija bio dobro raspoložen, ali sudija ga je oslobodio nakon što je video fotke (i naravno nije ništa platio).
Lepo bih možda i te pandure slikao, da pokažem sudiji kakvi vaćaroši i dripci rade u saobraćajnoj policiji...
Uslikano? :D Napravio sam video materijal, ali neću da ga up-ujem jer koliko se sećam to nije po zakonu.
Što se tiče panudura, jedan je bio fin, uljudan, jedan je bio drzak i bezobrazan. Smara Fedju što je imao zabranu 2008 godine. Pa kakve sada to veze ima? Imao je, nema više... I još plus razgovara na ti, ne na Vi. Seljačina...

P.S. Mrzim cenzuru i *********. Gde je bre sloboda govora i izražavanja? Šta ja tu mogu što su oni ******e, to su oni sami krivi! Hm, vidi, vidi, cenzura ne radi nakon editovanja posta. Bug or feature?
Radi cenzura kao sat :) Pazi, ja prvi poštujem slobodu govora, ali smo shvatili da ne želimo da budemo indeksirani od strane google-a sa ružnim rečima. Pored toga, ovo deca čitaju, ja od skoro imam dete, mislim da je totalno pogrešno da se psuje, govori ružno, to samo stvara agresiju, ljudi se posvađaju i sl, a reči ponekad baš bole. Meni je dobar drugar skoro nešto rekao ružno u afektu, i dan danas mi to smeta iako znam da 100% nije mislio tako...
To što je neko ******a, ne znači da mora da mu se vrati istom merom ;) Postoje mnogo efikasniji načini da se takvima vrati ;) Konretno, ovaj pandur što je pričao na Ti, će biti na tapetu za psihičko maltretiranje.

:wave:
 

ATELUV

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.07.2010.
Poruka
185
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
B55 @3.9Ghz + ThermalRight xwb01
Motherboard:
Msi 870a-g54
RAM:
Elixir 2x2 7-8-7-24 @1600mhz 1.6v
VGA & cooler:
Gainward GTX 260
Display:
LG 42" Lk430
HDD:
samsung 1tb F3
Case:
CODEGEN BRIZA black (modded)+AquaGate Max (mod)
PSU:
CORSAIR TX 650w
Optical drives:
PIONEER 111D
OS & Browser:
WIN 7 +WIN XP
Sve sto kazes imaas pravo.Ali nisam siguran koliko ce ti biti validno to sto si slikao jer oni na sudu mogu da kazu da znak nije bio okrenut vec da si ga ti kasnije okrenuo a oni su dvojica, sto kaze jedan drugi ce svedociti, to ti je raskos I lepota pandurstva. Snimanje bi trebao da obavi vestak ali naravno to se ne isplati u ovom slucaju. Da dam jedan primer, panduri na pravcu voze 40kmh, covek ih pretekne jer ki ce se smarati tom brzinom, oni po****e , stignu ga I napisu mu kaznu za koriscenje mobilnog jer drugi prekrdaj nije imao, covek se kune da nije mob pipnuo ali pandurka kaze da je videla, sto je kolega potvrdio odmah....I njemu ostade kazna

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Sve sto kazes imaas pravo.Ali nisam siguran koliko ce ti biti validno to sto si slikao jer oni na sudu mogu da kazu da znak nije bio okrenut vec da si ga ti kasnije okrenuo a oni su dvojica, sto kaze jedan drugi ce svedociti, to ti je raskos I lepota pandurstva. Snimanje bi trebao da obavi vestak ali naravno to se ne isplati u ovom slucaju. Da dam jedan primer, panduri na pravcu voze 40kmh, covek ih pretekne jer ki ce se smarati tom brzinom, oni po****e , stignu ga I napisu mu kaznu za koriscenje mobilnog jer drugi prekrdaj nije imao, covek se kune da nije mob pipnuo ali pandurka kaze da je videla, sto je kolega potvrdio odmah....I njemu ostade kazna

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk
Pa gle, ja i Fedja cemo svedochiti, 2 na 2. Non stop cu ponavljati da nas sve vode na poligraf i pozivati se na snimak i na slike. Truba je ako nam za ovo naplate kaznu... Napravicemo skandal instant ;) Jbg, nemam ja vremena da ispravljam krive drine, gubim vreme na veštake i na dokazivanje necega sto ne treba da se dokazuje, ali ako me dovedu do toga da placamo nesto za sta objektivno nismo krivi to nije ok - skandal
Ako će da nam vređaju inteligenciju, to neće da prođe tek tako ;)
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
U svakom slucaju vredi probati, samo da ne prevlada zakon sile...ili ti jaceg.
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Njemacki zakon kaze da ukoliko je znak okrenut da skoro nemoze da se vidi to vozacu ne daje za pravo da automatski zakljuci da zbog vidjljivosti postavljeni znak gubi svoj znacaj.

stub sa znakom na slici je vidjljv ali nije vidljivo koji znak je u pitanju i to ce verovatno biti problematicno.. Mozete da tvrdite da niste videli koji je znak u pitanju ali nemozete da tvrdite da niste videli generalno da postoji stub sa znakom. Pitanje ugla je opet diskutabilno jer prilikom skretanja ugao se menja.

Reci ce vam da ste najkasnije pri ulasku u ulicu mogli da vidite koji je znak u pitanju.

Mislim da su vam sanse male.

E sad sasvim druga stvar je bezobrazluk policije koja na ovakvim forama uzima novac ljudima....
Moralno ste u pravu zakonski su vam sanse male da ovdje izdejstvujete pobjedu
 
Poslednja izmena:

ATELUV

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.07.2010.
Poruka
185
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
B55 @3.9Ghz + ThermalRight xwb01
Motherboard:
Msi 870a-g54
RAM:
Elixir 2x2 7-8-7-24 @1600mhz 1.6v
VGA & cooler:
Gainward GTX 260
Display:
LG 42" Lk430
HDD:
samsung 1tb F3
Case:
CODEGEN BRIZA black (modded)+AquaGate Max (mod)
PSU:
CORSAIR TX 650w
Optical drives:
PIONEER 111D
OS & Browser:
WIN 7 +WIN XP
Pa gle, ja i Fedja cemo svedochiti, 2 na 2. Non stop cu ponavljati da nas sve vode na poligraf i pozivati se na snimak i na slike. Truba je ako nam za ovo naplate kaznu... Napravicemo skandal instant ;) Jbg, nemam ja vremena da ispravljam krive drine, gubim vreme na veštake i na dokazivanje necega sto ne treba da se dokazuje, ali ako me dovedu do toga da placamo nesto za sta objektivno nismo krivi to nije ok - skandal
Ako će da nam vređaju inteligenciju, to neće da prođe tek tako ;)
Kao sto rekoh ja te razumem, imas pravo , ali to su dva sluzbena lica :) mislim da necete uspeti. Coveku koga sam ti da za primer je zena prekrsajni sudija, tako da je tu moglo nesto da se uradi I dokaze verujem da bi ona uspela :) A vestak se ne isplati jer ce kostati vise nego kazna, tako da smo u milosti pandura I njihove volje... :)

Svakako probajte, jedno pojavljivanje u sudu vas nece puno kostati, ali se ne nadajte puno..

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Njemacki zakon kaze da ukoliko je znak okrenut da skoro nemoze da se vidi to vozacu ne daje za pravo da automatski zakljuci da zbog vidjljivosti postavljeni znak gubi svoj znacaj.

stub sa znakom na slici je vidjljv ali nije vidljivo koji znak je u pitanju i to ce verovatno biti problematicno.. Mozete da tvrdite da niste videli koji je znak u pitanju ali nemozete da tvrdite da niste videli generalno da postoji stub sa znakom. Pitanje ugla je opet diskutabilno jer prilikom skretanja ugao se menja.

Reci ce vam da ste najkasnije pri ulasku u ulicu mogli da vidite koji je znak u pitanju.

Mislim da su vam sanse male.

E sad sasvim druga stvar je bezobrazluk policije koja na ovakvim forama uzima novac ljudima....
Moralno ste u pravu zakonski su vam sanse male da ovdje izdejstvujete pobjedu
Vojo, to što Vi vidite sa slike je perspektiva u kojoj ti sedish u stolici ispred rachunara i imash vremena da pogledash, plus ti mi kazemo gde je znak, kada voziš ni taj stub se ne vidi jer je utopljen u bilbor i beton iza :) Ugao iz kojeg je slikano nije ugao iz kog se vozi, kada se vozi bliži si srednjoj traci, a tada se bukvalno ne vidi, utopljeno u zid... Ne vidi se ni kada skrećeš, jer ti više ne gledaš toliko desno, već gledaš pravo... Pa nismo mazohisti da skrećemo u jednosmernu ulicu koja pritom široka toliko da tri vozila mogu da se mimoiđu pa i ne izgleda kao jednosmerna...

U svakom slucaju vredi probati, samo da ne prevlada zakon sile...ili ti jaceg.
Ko je jachi je diskutabilno, znam ko je luđi kada je nepravda u pitanju. Fedji je pisana još jedna kazna kada sam ja bio u kolima sa njim, za prekoračenje brzine, tada se nismo bunili ni najmanje jer je sve čisto, štaviše kazna koju smo platili je mala maca za psihičko maltretiranje koje sam priredio Fedji posle toga zezanjem da uspori :D
"Ne jedi tako brzo"
"Polako prelazi ulicu"
"puštanje muzike 200 na sat sa telefona"
"Cerekanjem svaki put kada GPS prijemnik kaže "prekoračili ste brznu""

Bukvalno sam ga terorisao nekih 6 sati...

Ovo sada? Ovo je već klasično vaćaranje. Ili nećemo platiti, ili će nam oprostiti, trećeg neće biti ;)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Kao sto rekoh ja te razumem, imas pravo , ali to su dva sluzbena lica :) mislim da necete uspeti.
Svakako probajte, jedno pojavljivanje u sudu vas nece puno kostati, ali se ne nadajte puno...
Ma kapiram, jasno mi je da si na našoj strani :cool: Inače, bukvalno me shvati, država nikada nije patila zbog mene, štaviše. Neću ni ja zbog države ;) Ja sam jedan od onih što se nervira kada vidi da je neko bacio opušak na trotoar, iako ne treba da me zanima realno...
Molim se za tog sudiju, i dvojicu službenika, ako se ispostavi da mora da se plati ovo. Molim se jer znam sebe, a oni me ne poznaju. Zatvor? Nikakav problem, ali se iz tog zatvora izađe kad tad.

P.S. Da neko ne misli da sam ložana, nisam, samo više nemam strpljenja ako nemaju za mene. Kapiram da je bolje da ponekad "pukne šamar" da bi sve posle bilo ok.

:wave:
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Njemacki zakon kaze da ukoliko je znak okrenut da skoro nemoze da se vidi to vozacu ne daje za pravo da automatski zakljuci da zbog vidjljivosti postavljeni znak gubi svoj znacaj.

stub sa znakom na slici je vidjljv ali nije vidljivo koji znak je u pitanju i to ce verovatno biti problematicno.. Mozete da tvrdite da niste videli koji je znak u pitanju ali nemozete da tvrdite da niste videli generalno da postoji stub sa znakom. Pitanje ugla je opet diskutabilno jer prilikom skretanja ugao se menja.

Reci ce vam da ste najkasnije pri ulasku u ulicu mogli da vidite koji je znak u pitanju.

Mislim da su vam sanse male.

E sad sasvim druga stvar je bezobrazluk policije koja na ovakvim forama uzima novac ljudima....
Moralno ste u pravu zakonski su vam sanse male da ovdje izdejstvujete pobjedu
Gledaj, sigurno ne mogu da stojim na sred puta i pola sata čkiljim u znak dok me ne pokupi 73-jka. :d
Znak nije uočljiv, utapa se u sivi beton koji je iza, veruj mi, kada sam skretao, znak uopšte nisam primetio. Jednostavno, ne vidi se.
Na sudu Dušan može da bude svedok, čisto u smislu da kaže iz kog pravda smo došli. Po meni znak bi morao da stoji na početku ulice, a ne pored pešačkog prelaza. Tada bi se bez ikakvih problema video.

Ko je jachi je diskutabilno, znam ko je luđi kada je nepravda u pitanju. Fedji je pisana još jedna kazna kada sam ja bio u kolima sa njim, za prekoračenje brzine, tada se nismo bunili ni najmanje jer je sve čisto, štaviše kazna koju smo platili je mala maca za psihičko maltretiranje koje sam priredio Fedji posle toga zezanjem da uspori :D
"Ne jedi tako brzo"
"Polako prelazi ulicu"
"puštanje muzike 200 na sat sa telefona"
"Cerekanjem svaki put kada GPS prijemnik kaže "prekoračili ste brznu""

Bukvalno sam ga terorisao nekih 6 sati...

Ovo sada? Ovo je već klasično vaćaranje. Ili nećemo platiti, ili će nam oprostiti, trećeg neće biti ;)
Čak ni Diaboliq se nije libio da me ****.... :troll:

BTW, ne sedam više za volan tvog Opela, u poslednjih godinu dana sve kazne koje su mi pisane su sa tvojim kolima. :rotf:
 
Poslednja izmena:

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Ja sam jedan od onih što se nervira kada vidi da je neko bacio opušak na trotoar, iako ne treba da me zanima realno...
Au sine kolko sam pukao pre jedno 2 nedelje, cekam na semaforu, ispred mene novi mini moris, i samo vidim baja zavrljaci flashu povecu kroz prozor na trotoar sa desne strane, i to ulica ima 3 trake, a mi smo bili u srednjoj.
Cvike, odelo, "smeker"...novi auto a cigancina smrdljiva.

I nije mi prvi put da vidim takve u novijim kolima kako se ponasaju kao najgore najodrpanije bezobrazne nekulturne seljacine. :mad:
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
Peugeot 406 2002 godiste 2700e Sta mislite o ovom autu, sem sto sam cuo da su delovi jako skupi za pezo slabo sam upoznat kakav je, sta se kvari I koliko cesto?

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk
Bezi od njega,zet mi ima cupe...i nema sta mu nije zamenio,mogo je audi sesticu da vozi..
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Au sine kolko sam pukao pre jedno 2 nedelje, cekam na semaforu, ispred mene novi mini moris, i samo vidim baja zavrljaci flashu povecu kroz prozor na trotoar sa desne strane, i to ulica ima 3 trake, a mi smo bili u srednjoj.
Cvike, odelo, "smeker"...novi auto a cigancina smrdljiva.

I nije mi prvi put da vidim takve u novijim kolima kako se ponasaju kao najgore najodrpanije bezobrazne nekulturne seljacine. :mad:
Šta si ti očekivao, da ode do kontejnera i kulturno baci flašu? Fancy odelo i skup auto ne čine čoveka. ;)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Au sine kolko sam pukao pre jedno 2 nedelje, cekam na semaforu, ispred mene novi mini moris, i samo vidim baja zavrljaci flashu povecu kroz prozor na trotoar sa desne strane, i to ulica ima 3 trake, a mi smo bili u srednjoj.
Cvike, odelo, "smeker"...novi auto a cigancina smrdljiva.

I nije mi prvi put da vidim takve u novijim kolima kako se ponasaju kao najgore najodrpanije bezobrazne nekulturne seljacine. :mad:
Ako mi verujesh, ako ne zurim, ja pokupim vlashicu ili sta je to vec i vozim za takvima, na prvom semaforu " Gospodine, ispalo Vam je nešto". Najbolje od svega je što su svi do sada uzeli otpadak, ćutke,a najčešće kažu i hvala... Valjda se se useru, otkud znam...

:wave:
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Dusane htjeli ste ovu fotografiju koju komentarises da nosite kao dokaz a mene objasnjavas da se sa fotografije znak daleko bolje vidi nego kad vozis.
Onda batalite posao nego idite fino kolima i slikajte iz automobila sa pozicije sa koje ste krenuli jer sa ovom fotografijom niko vam nece verovati da niste videli znak.
Ova fotografija je kontraproduktivna.

Vasa dva svedocenja protiv dva sluzbena lica nemaju sanse na sudu .... zato batalite rabotu to vam je najpametnije.
Nisam ekspert za pravosudje ali koliko poznajem pravosudje na blakanu sanse su vam male.

Na kraju ce i sudski troskovi ispanuti visociji od same kazne a sanse su vam male da dobijete.
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Dusane htjeli ste ovu fotografiju koju komentarises da nosite kao dokaz a mene objasnjavas da se sa fotografije znak daleko bolje vidi nego kad vozis.
Onda batalite posao nego idite fino kolima i slikajte iz automobila sa pozicije sa koje ste krenuli jer sa ovom fotografijom niko vam nece verovati da niste videli znak.
Ova fotografija je kontraproduktivna.

Vasa dva svedocenja protiv dva sluzbena lica nemaju sanse na sudu .... zato batalite rabotu to vam je najpametnije.
Nisam ekspert za pravosudje ali koliko poznajem pravosudje na blakanu sanse su vam male.
Ko kaze da smo hteli bash tu fotografiju, pa shta sam ja glup? Imamo fotke gde se ne vidi znak ;) Imam i video materijal gde se ne vidi znak ;) Vrlo je jednostavna ova pricha, i rekao sam vec, ali cu se ponoviti, mogu da nam oproste, a mozemo i da ne platimo, toliko jednostavno. Nije stvar novca stari, stvar je bezobrazluka. Stvarno me nenormalno nervira otimačina, i ako ja posle čitavog dana i dalje ****im, to znači da me neće pustiti ni za mesec dana, toliko sebe poznajem.

:wave:
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Ko kaze da smo hteli bash tu fotografiju, pa shta sam ja glup? Imamo fotke gde se ne vidi znak ;) Imam i video materijal gde se ne vidi znak ;) Vrlo je jednostavna ova pricha, i rekao sam vec, ali cu se ponoviti, mogu da nam oproste, a mozemo i da ne platimo, toliko jednostavno. Nije stvar novca stari, stvar je bezobrazluka. Stvarno me nenormalno nervira otimačina, i ako ja posle čitavog dana i dalje ****im, to znači da me neće pustiti ni za mesec dana, toliko sebe poznajem.

:wave:
P.S da je Fedja vozio onda bi ti odmah verovao da nisi imao kad da vidis znak ........ :rotf::rotf::rotf:
Ovako nista. :)

Ja vam verujem svaku rec a da li ce sudija kad cuje onu dvojicu u plavim odelima.... ???
U svakom slucaju puno srece.....
 
Poslednja izmena:

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Ma bre,nemo' se nervirate. ;)
Pojavis se kod sudije,ako treba objasnis i pokazes sta i kako,trazis suocenje sa doticnim pandurima,oni se bar u 80% slucajeva ni ne pojave(zato sto svi znaju da se uglavnom vacari na trule fore) i dovidjenja,prijatno....

;)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
P.S da je Fedja vozio onda bi ti odmah verovao da nisi imao kad da vidis znak ........ :rotf::rotf::rotf:
Ovako nista. :)

Ja vam verujem svaku rec a da li ce sudija kad cuje onu dvojicu u plavim odelima.... ???
U svakom slucaju puno srece.....
Fedja je i vozio :) Da sam ja vozio ja bih video znak :troll:
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Ma sudija neće ni zvati onu dvojicu, zar ima potrebe? Činjenica je da smo se kretali u kontra smeru, ali isto tako je i činjenica da je znak za kontra smer pogrešno okrenut, što je skoro isto kao i da ga nema.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
a da li je bio znak na glavnom put pre raskrsnice sa desne strane puta, da je zabranjeno skretanje ulevo?
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
^to sam ja vec pitao, nema znaka.

Iz suprotnog smera postoji neki znak pred presacki prelaz, ali Dule rece da ni taj nije za skretanje. Ljudi iz suprotnog smera tek nemaju sanse da na vreme vide ovaj postojeci znak zbog bilborda.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Vrh