• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Auto Škole

Beavis

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.09.2014.
Poruka
1.046
Rezultat reagovanja
340
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 4100
Motherboard:
MSI Tomahawk B450 MAX
RAM:
2x8GB HyperX Fury Beast 3200mhz
VGA & cooler:
Saphire RX 6600 Pulse
Display:
Samsung CRG5 144hz
HDD:
M.2 Samsung 970 EVO 500GB
PSU:
Chieftec GPC-500S
Mice & keyboard:
A4Tech XL-747H & Logitech Y-SU61
Internet:
Madnet
OS & Browser:
Windows 10 Pro, 64bit. Google Chrome
Pozdrav ljudi, sledećeg meseca bih konačno trebao da počnem da polažem za B kategoriju, pa me zanimaju vaša iskustva sa autoškolama. Dakle zanimaju me samo autoškole u Beogradu, u blizini centra grada, ništa Mirijevo, Novi Beograd itd. i takođe me zanima Borča. Trenutno su mi na umu Stop Line i Matović zbog povoljnije cene pa ako neko ima iskustva sa tim školama dosta bi mi značilo. Što se tiče ostalih, dajte predloge, kakvi su instruktori, koliko je vremenski bilo potrebno da dodjete do dozvole, itd. Pišite ako imate bilo šta
 

dulsrules

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.10.2012.
Poruka
232
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SKynet
CPU & cooler:
i7 860 @ 4 GHz Prolimatech Megahalems (HT off) / @1.28v/
Motherboard:
Gigabyte GA-P55-UD3R
RAM:
Mushkin 2x8 GB Silverline 1820 MHz CL10/ 1.6v
VGA & cooler:
Asus 7950 TOP DirectCu II v2
Display:
Dell UltraSharp U2312HM
HDD:
Samsung F3 500 GB; Seagate 4 TB preladjen od promaje
Sound:
integra
Case:
Chieftec BA-01B-B-B Big Tower
PSU:
Corsair TX-650
Optical drives:
Asus DRW-20B1ST
Mice & keyboard:
GIGABYTE GM-M6900 / A4Tech KD-800L
Internet:
MTS BOX3 200/80
OS & Browser:
Win7 (x64) & Opera
Ja sam kod Matovica zavrsavao za C i E, skroz korektan lik. Samo znaj da je jako ostrog temperamenta, grub u komunikaciji tako da znas, da ne pomislis da se na tebe ostri nesto i sl. vec je jednostavno takav. :)
 

obeliskk1

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2016.
Poruka
556
Rezultat reagovanja
26
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 1700
Motherboard:
ASRock X370 Taichi
RAM:
32 GB Corsair Vengeance LED DDR4 @ 2666MHz
VGA & cooler:
2 x ASUS STRIX RX 470 4GB
Display:
Samsung 2333HD
HDD:
Samsung EVO SSD 250GB | WD Green 1TB
Case:
Cooler Master Centurion 534
PSU:
Chieftec 600W
Mice & keyboard:
A4Tech Bloody V8M
Internet:
SBB 40/2 mb/s
OS & Browser:
Windows 10 nazalost
Ja sam isto iz centra, i mogu ti odmah reci da tesko da ces naci u centru auto skolu, iz prostog razloga sto nema gde da se drzi poligon i prostor za kola.

Ja sam isao u Stop, to ti je valjda sad taj Stop Line, oni su u Novom Beogradu, tj. tamo su casovi. Ako vec mozes da biras gde ces, trazi na Novom Beogradu, ubedljivo najbolje mesto za polaganje,
Sto se tice same auto skole, ok je, imali su tada veci izbor kola i instruktora, tako da to je svakako plus. Ako ti se ne svidja instruktor, mozes da promenis uvek. Meni je zapao jedan lik koji nije bio bas najbolji, ali sam trazio zamenu i dobio zenu koja otkida, boljeg instruktora od nje tesko da bih dobio, bas pametna i opustena, mogao sam da polazem odmah posle 10 casova, koliko brzo sam usao u stos i bas mi je milina voziti se sa njom.

Opet to je sve bilo pre sigurno jedno 5 godina, tako da ono, ne znam kakva je situacija sada, ali trebalo bi sto se same skole tice da imaju veci izbor kola i instruktora, sto je po meni veliki plus, u slucaju da ti se nesto ne svidja, pa da mozes da promenis.
 

Beavis

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.09.2014.
Poruka
1.046
Rezultat reagovanja
340
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 4100
Motherboard:
MSI Tomahawk B450 MAX
RAM:
2x8GB HyperX Fury Beast 3200mhz
VGA & cooler:
Saphire RX 6600 Pulse
Display:
Samsung CRG5 144hz
HDD:
M.2 Samsung 970 EVO 500GB
PSU:
Chieftec GPC-500S
Mice & keyboard:
A4Tech XL-747H & Logitech Y-SU61
Internet:
Madnet
OS & Browser:
Windows 10 Pro, 64bit. Google Chrome
Pa ne znam, inace mi ne smetaju osobe oštrijeg karaktera, ali ne znam kako bi mi to odgovaralo dok me obučava, više bih voleo nekog smirenijeg. Ali pošto nisam iz Beograda Matovic mi je najbliži i najpovoljniji. Ali sve to pada u vodu ako mi instruktor ne odgovara, pošto sam više puta vozio i veoma mi loše išlo. Što se tiče stop line, to je ta škola, sad imaju i školu na trgu, mozda je poligon i dalje samo taj na NBG-u ali opet bi mi znacilo. Pošto do Novog Beograda mi treba nekih 2 sata. A inače da li si to bio polagao po novom ili je još bio stari zakon? Evo liste instruktora Instruktori auto škole Stop Line - Stop Line Auto Škole Beograd pa da li su tu još uvek tvoji?

Hvala vam
 

obeliskk1

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2016.
Poruka
556
Rezultat reagovanja
26
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 1700
Motherboard:
ASRock X370 Taichi
RAM:
32 GB Corsair Vengeance LED DDR4 @ 2666MHz
VGA & cooler:
2 x ASUS STRIX RX 470 4GB
Display:
Samsung 2333HD
HDD:
Samsung EVO SSD 250GB | WD Green 1TB
Case:
Cooler Master Centurion 534
PSU:
Chieftec 600W
Mice & keyboard:
A4Tech Bloody V8M
Internet:
SBB 40/2 mb/s
OS & Browser:
Windows 10 nazalost
Pa ne znam, inace mi ne smetaju osobe oštrijeg karaktera, ali ne znam kako bi mi to odgovaralo dok me obučava, više bih voleo nekog smirenijeg. Ali pošto nisam iz Beograda Matovic mi je najbliži i najpovoljniji. Ali sve to pada u vodu ako mi instruktor ne odgovara, pošto sam više puta vozio i veoma mi loše išlo. Što se tiče stop line, to je ta škola, sad imaju i školu na trgu, mozda je poligon i dalje samo taj na NBG-u ali opet bi mi znacilo. Pošto do Novog Beograda mi treba nekih 2 sata. A inače da li si to bio polagao po novom ili je još bio stari zakon? Evo liste instruktora Instruktori auto škole Stop Line - Stop Line Auto Škole Beograd pa da li su tu još uvek tvoji?

Hvala vam
Polagao sam po starom, i to sam kraj, imao sam bukvalno jedan pokusaj, da sam pao, morao bih po novom.

Ne znam nijednog od tih instruktora sa liste tj. ja ga barem nisam sreo, mada opet tada ih je bas bilo masa, verovatno dosta njih privremeno radilo jer je bila ogromna guzva zbog stupanja novog zakona, pa svi hteli da polazu sto pre na starom.

Sto se tice to na trgu, to je ja mislim samo kancelarija, tako sam i ja mislio da imaju u centru, pa sam zato i isao tamo (imali su na drugom mestu tada, negde u cara Dusana), ali tada nisu drzali casove tu, vec samo upis i info. Mozda su promenili, mada cim im je lokacija sam trg nesto ne verujem, ali svakako ih zovi pa pitaj.

Inace neki savet, ako mozes gledaj da odradis casove sto cesce, pogotovo ako i slobodan, nebitno koja skola. Ja sam imao casove sve u 30 dana i odmah polaganje, mnogo bolje ce ti ici, nego da ides na nekoliko dana, jer se izgubi malo osecaj, pogotovo sto ti je sve to novo za tebe. Svaki instruktor ce gurati 2/3 dana pauze ako ne i nedelju, ali nemoj im dozvoljavati, vec forsiraj i trazi sto cesce.
 

Beavis

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.09.2014.
Poruka
1.046
Rezultat reagovanja
340
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 4100
Motherboard:
MSI Tomahawk B450 MAX
RAM:
2x8GB HyperX Fury Beast 3200mhz
VGA & cooler:
Saphire RX 6600 Pulse
Display:
Samsung CRG5 144hz
HDD:
M.2 Samsung 970 EVO 500GB
PSU:
Chieftec GPC-500S
Mice & keyboard:
A4Tech XL-747H & Logitech Y-SU61
Internet:
Madnet
OS & Browser:
Windows 10 Pro, 64bit. Google Chrome
Proverio sam, na trgu drže predavanja ali praksa samo na Novom Beogradu. To mi je zapravo i najbitnije, da odradim obuku u što kraćem roku, tako da mi treba 100% pouzdana auto škola koja neće te časove da razvlači, posto kod nekih auto skola ni nemozes da utices na to. Za sad mi se cini da cu kod njih
 
Vrh