• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

[P] Asus Zephyrus G14 2023

Proday

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.828
Rezultat reagovanja
103
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba A500 1GH
CPU & cooler:
i5 430M
Motherboard:
Intel HM55
RAM:
2x4GB DDR3
VGA & cooler:
G-Force 330M
Display:
Samsung 32"
HDD:
SSD Crucial M4 512gb
Sound:
Integrated
Case:
Belo 16 inca
PSU:
Neko 220V
Optical drives:
Blue ray RW
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder i MS4000
Internet:
Telekom Adsl 10/1
OS & Browser:
Windows 8 Ent x64
Other:
HTC Desire S
Usled prelaska na novi Legion 7i, trenutni Zephyrus postao visak;

Star 5 meseci, bez najmanje ogrebotine. Kupljen u USA u Bestbuy prodavnici, ali posto sam mu menjao pastu i tecni metal, vise nema garanciju prodavnice. Naravno garantujem za ispravnost i dajem radnu garanciju po dogovoru koliko god vam je potrebno da istestirate sve i uverite se u ispravnost. Stavljena Arctic 5 kvalitetna pasta cime ste mirni duze vreme; tehnicki sam ucinio uslugu posto otprilike na prste jedne ruke u zemlji ima da se nadje ljudi i servisa voljnih da se "igraju" tecnim metalom (saznao na tezi nacin), a svejedno mu je vek trajanja odnosno kvalitetnog rada kraci od paste (1 do max 2 godine).
Od pocetka koriscen sa G-Helper aplikacijom umesto Armory Crate asusovog tresh programa. Registri tvikovan, nije prelazio 4ghz (apsolutno nema potrebe) a temp pri tome daleko hladnije (ne volim da przim tehniku bespotrebno). Na balanced modu rade gotovo sve igre bez problema na medium/max (vecina i na ultra) podesavanjima.

Usa Layout, NEMA losih pixela.
Windows 11 PRO (nadogradjen sa home verzije, placena licenca koju uvek imate).
Kutiju nemam.

Sto se specifikacija tice:

GPU: Nvidia RTX 4060 8gb
CPU: Ryzen 9 7940HS
RAM: 32gb (2x16 4800 mHz)
Disk: Nvme 512Gb fabricki
Display: 2560:1440

Cena 1.320 Eura ili...
Postoji mogucnost doplate od 150e za Samsung 990 PRO 2TB (dva meseca star, kupljen od kolege ovde sa foruma) disk koji je trenutno u upotrebi u laptopu. Mogu i da vam umanjim cenu ukoliko hocete 16gb umesto 32gb rama.

NAPOMENA:

Laptop ne saljem, samo licno preuzimanje NS i okolina, eventualno donesem do Beograda ukoliko ste ozbiljan kupac.
Ne menjam za nista, imam sve sto mi u zivotu treba.
Za stare i proverene clanove, ljude koje licno znam, moguca znatna korekcija cene (znam da me takvi nece daviti gomilom pitanja i podpitanja).

Slike nemam potrebe da stavljam posto je masina bukvalno bez ogrebotine, ali prilazem par testova.

Kontakt PM ili 060/62-63-536 Vlada (Proday).

Srecna kupovina.
 

Prilozi

Vrh