• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASUS Strix X470-F Gaming

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Nismo imali prilike da se „igramo“ sa ASUS Strix matičnim pločama za AM4 podnožje, no to se menja sada jer na test nam je pristigla ASUS Strix X470-F gaming matična ploča. Do sada su se Strix matične ploče dobro pokazivale kao jeftinija opcija od Maximus i Crosshair serije, ali koja je i dalje posedovala solidnu naponsku, dobre overklok mogućnosti i većinu naprednih funkcija. Strix serija je uvek bila orijentisana ka gejmerima koji hoće više opcija i mogućnosti nego što može da ponudi standardna matična ploča.


Tu tradiciju nastavlja Strix X470-F Gaming koja je na očigled potkovana sposobnom naponskom sekcijom i finim hladnjacima, dva M.2 slota, solidnom audio sekcijom i nagoveštajem RGB osvetljenja. Matičnu ploču smo prečešljali sa finim češljom i pregledali oštrim okom, a utiske pretočili u narednih par hiljada reči. Uživajte :)

Opširnije...
 

Djokara96

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.09.2017.
Poruka
383
Rezultat reagovanja
49
Moja konfiguracija
Izgledom je prebudzena, bar za mene. Nekako mi elegantnije izgleda X370 F :)
 
Vrh