• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

asus p5q-e , E 8500

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
pozdrav svima ako moze neko da mi odgovori

interesuje me kada odem u bios i kada pogasim c1e i eist pa onda odem u ai tweaker,ai overclock tuner ,tu prebacim na manual ,i otvori mi se fsb frequency i stoji 333 i pritisnem enter na 333 i ne mogu da otvorim manualno i dalje stoji 333 dole ispod stoji sve na auto nista ne mogu da otvorim na manual dali je zakljucan procesor ili je do maticne zafaljujem se unaprijed izvinjavam se na opisu kod problema mozda nije bas razumljiv nijesam neki profesionalac da napisem kako treba :D
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Jao kakva ubitachna kombinacija... ja sam to vozio dugo i to sam vozio brale na 4.2ghz kao pravi car : )

Elem... flashuj poslednji bios pa kachi malo te slike pa da popunimo : ))

Uz ok hladjenje ti cjesh da vozish 4ghz bez problema sa tim procesorom i plocom. Procesor jeste zakljucan ali ploca ima verovatno solidan fsb [ imao sam kazem ponovo identichnu, i dalje je na forumu kod jednog usera] tako da ce tih 4ghz biti boza samo uslikaj bios postavke da bacimo pogled..Ne mogu napamet da se setim da me ubijesh...
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
:welcome: na :sekira:
FSB Frequency povecavas sa tasterom + na numerickom delu tastature a smanjujes sa znakom -

Samo bih te zamolio da upotrebis koji put zarez, tacku vise, jer sam se umorio citajuci pitanje i nisam bas siguran jesam ga dobro protumacio :d
Shodno tome, ako moja prva recenica nije odgovor na to sto tebi treba, slobodno je zanemari :)
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
:welcome: na :sekira:
FSB Frequency povecavas sa tasterom + na numerickom delu tastature a smanjujes sa znakom -

Samo bih te zamolio da upotrebis koji put zarez, tacku vise, jer sam se umorio citajuci pitanje i nisam bas siguran jesam ga dobro protumacio :d
Shodno tome, ako moja prva recenica nije odgovor na to sto tebi treba, slobodno je zanemari :)
fala vam obojici ,na brzome odgovoru voodoons ,iz osnovne skole bila mi je jedna uciteljica Mudrana Stojkovic i stalno mi je govorila,ti ponovo zaboravi tacku,zarez,i novi red, pa me ti podseti na nju posle 35 godina :)ja se izvinjavam na pismo bez t,z ali nikad to ni ne stavljam ponekad nedje
 
Poslednja izmena:

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ona je tvoj rad ocenjivala, ja ne ;)
Ja mozda mogu da pomognem kad neko postavi temu sa problemom, ovde na forumu, ali necu moci pomoci, jer citajuci tekst, shvaticu da ne razumem sta je problem... Drugi ce odustati od citanja posle dva reda.. Svaka od ovih situacije ne ide na ruku samo tebi (tj.onome koje postavio problem) ;)
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
voodoons FSB Frequency povecavas sa tasterom + na numerickom delu tastature a smanjujes sa znakom -


ovo radi sad sam probo zafaljujem :)

pozdrav
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
dali valja ovo

Pozdrav ljudi moze li neko da mi kaze dali je u redu ovaj mali klok dizanje bez napona stavio sam samo fsb na 423 ram je osto na defautu 5 5 5 5 18 zafaljujem se unaprijed:) 30 minuta radi sad na orthos_u priority sam postavio na 9 temperatura ne prelazi 56 za ovo pola sada rada ali i dalje radi ,dali smije napon da ostane na auto ili treba da se podize zafaljujem:)
 

Prilozi

Poslednja izmena:

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Sa moje strane imam samo da kazem - srecna vozhnja



1.33v za 4ghz je po mom mishljenju sasvim solidan primerak i temperature nisu lose. Predlazem samo da pokrenes na tom kloku neke "prave stvari" koje koristish svakodnevno : igre, render, multimediju, kompresiju itd itd i vidish da li se neshto "chudno deshava sa stabilnoshcju".. xyz puta se chitalo po forumima da recimo "prodje orthos ili linx" a da se u igrama dobija bsod i tako to.. igraj se.. za sada ti zaista ok ide

:wave:
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
Sa moje strane imam samo da kazem - srecna vozhnja



1.33v za 4ghz je po mom mishljenju sasvim solidan primerak i temperature nisu lose. Predlazem samo da pokrenes na tom kloku neke "prave stvari" koje koristish svakodnevno : igre, render, multimediju, kompresiju itd itd i vidish da li se neshto "chudno deshava sa stabilnoshcju".. xyz puta se chitalo po forumima da recimo "prodje orthos ili linx" a da se u igrama dobija bsod i tako to.. igraj se.. za sada ti zaista ok ide

:wave:

oki fala puno evo igro sam bad compani2 multiplejer i nije se srusio sistem da zablokira nista samo sam osetio da je mnogo sistem stabilni i brzi mnogo brzi:)
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
probaj svakako i linx na jedno pola sata, kao i video kompresiju...
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
probaj svakako i linx na jedno pola sata, kao i video kompresiju...
radio je 7 minuta a evo kako je bilo za sedam minuta kako je temperatura skocila stavio sam da trci 15puta
a kada sam stavio na 20 puta nije linx htio da se pokrene
 

Prilozi

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Memory stavi na all.. :wave:
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
Jedva je izgurao 26.9593 gf lops peak
 

Prilozi

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
To je to. Ne diraj nishta jer bolje od toga ti ne treba za svaki dan. Lep vcore, prosao linx, ako te ne kochi ne puca i ne bsod-uje - ti si svoje uradio.... imash 4gb rama i ako su temperature u normali to je definitivno - TO.

:wave:
 

.simeon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.12.2010.
Poruka
281
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Internet:
brzi gonzales
Other:
Fica 750 specijalka ,
To je to. Ne diraj nishta jer bolje od toga ti ne treba za svaki dan. Lep vcore, prosao linx, ako te ne kochi ne puca i ne bsod-uje - ti si svoje uradio.... imash 4gb rama i ako su temperature u normali to je definitivno - TO.

:wave:
fala oki ,radi solidno ne koci u igrama neka radi ovako nedaj boze samo da ne crkne:)
 
Vrh