• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Antec DA601

Boky

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
20.07.2019.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav, potrebna mi je pomoc ako je neko raspolozen ili je imao iskustva sa kućištem "Aantec DA601" , pošto sam se uhvatio u kolo sa Antec-om rešio sam i da sa njim završim sve.

1.Zanima me da li nekako softwerski može da se kontrolise RBG na kućištu i Coolerima ? (Saznao sam kasno da novije Gigabyte ploce imaju prikljucak za sve to ali tek nakon sto sam kupio " AsusZ370-P".

2.Gledao sam na YT kanalu kako se sve to sastavlja itd ali nigde u opisu ili recenziji kućišta ne pokazuje kako se skida prednji deo kako bi došao do kulera (ne bih baš da polomim kutiju koja košta malčice više), da li ima neka fora sa žabicama ili se samo pocuče malo jače.

3.Pošto se radi o kulerima jelte , kontam da njih nije problem kupiti od privatnika (kupujemprodajem) , potrebna mi je preporuka nekogaako prodaje Antec kulere. (naravno svestan sam da moraju opet granice da se otvore kako bi ljudi nabavili robu)
)
 
Vrh