• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

2k3 meni za Office 2007

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Vrlo zanimljiva i korisna stvar, progam koji omogućava korišćenje klasičnog menija iz office-a 2003 na paketu 2007. Program je prilično mali i može se skinuti besplatno. Verzija koja se naplaćuje je .msi ekstenzija koja se koristi za instaliranje preko mreže, tj. kao paket za više računara.



Download
 

trenje

PCAXE Member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruka
223
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mac Mini 5,3 // Macbook Pro 12,1
Display:
Dell P2414H
Sound:
Line 6 UX1 @ Microlab SOLO-6C
Internet:
Telekom Fiber
OS & Browser:
MacOSX El Capitan
Other:
Nexus 6P, Sony PS4
Samo moje zapažanje: mislim da je bespotrebno i koristiti office 2007 ako će da se koristi ovaj mod za meni. Prema mom mišljenju funkcionalnost Office-a 2007 se upravo ogleda u ovim ribonima, meni su istu bili nelogični na početku, ali sada ne mogu da zamislim rad bez njih.
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
DEfinitivno si u pravu, svaki ribbon ima svoj shortcut u obliku slova kojim pocinje tako da si zacas posla na pod-meniju koji ti treba. :)
Neverovatno je naprimer kod mene u firmi gde imas korisnike koji rade 4-5 godina sa office-om 2003, za jih je 2007 toliki bauk da su neki bili presrecni kada su videli stari meni u 2007. :)
Navika je neverovatna stvar, meni je takodje ribbon izgledao smorno, ali je cestim koriscenjem jednostavno postao nezamenljiv.
 

CooLa

I didn't ask for this
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.277
Rezultat reagovanja
55
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mainframe
CPU & cooler:
AMD ThreadRipper 2920X
Motherboard:
Asus ROG Zenith Extreme
RAM:
8x8 Corsair Vengeance RGB PRO @ 3600MHz
VGA & cooler:
MSI RTX 2080Ti
Display:
3x Acer Predator 27"
HDD:
2x Samsung 970Pro 1TB + 2xSamsung 850Pro 2TB
Sound:
Integrale
Case:
Phanteks Evolv X
PSU:
Corsair HX1200i
Optical drives:
LOL
Mice & keyboard:
Razer Blackwidow Chroma + Razer Mamba TE
Internet:
Orion 1Gbit
OS & Browser:
Windows 10
Other:
Alienware R13 R3
Ne bih da flame-ujem, ali ja sa mojim custom normal.dot-om mnogo brze radim nego sa tim ribbonima u 2k7... Probao sam da predjem, nisam uspeo, i vratio se na 2k3!
 
Vrh