• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. FantomX

    Automobili

    145hp and 280Nm kaze na YT :)
  2. FantomX

    Automobili

    Smorili su sa GTR-om, realno, neka mu stave 1500KS i neka poleti vise...
  3. FantomX

    Nokia predstavila novi smartphone - Nokia N9

    Bilo bi totalno normalno da izbace sva 3 ili 4 koncepta telefona, meni se sve cini da idu ka tome.. WP7, MeeGoo, Symbian i Android... Nije Nokia pala s' kruske :)
  4. FantomX

    Automobili

    xl2f7a_3C5w Ovako nekako bi trebalo da ispadne :D Lucko se pita, ne zena !!!
  5. FantomX

    Automobili

    Nisam jos, moram da uradim bre mali servis i da ocistim protokomer, posle cemo da budzimo ;)
  6. FantomX

    Automobili

    Here we go again :D
  7. FantomX

    AMD Bulldozer [official thread]

    Verovatno uziva u zivotu, ne smara se po forumima. :D
  8. FantomX

    Vaši kućni ljubimci

    Moj Lucko mora pod hitno da je*e, neka se javi neko ako ima neku sijamku, moze i obicna, samo da je obali. :D
  9. FantomX

    Pitanje u vezi hladjenja chipseta!

    Pa jeste, gde ide X6 procesor na plocu od 1500 dinara. :rotf:
  10. FantomX

    Vaši kućni ljubimci

    Onaj sto ti se igrao sa mamom :D :first:
  11. FantomX

    Vaši kućni ljubimci

    Ne zahebavaj Luckovu mamu da ti ne bi izgrebao ono pashce malo :D
  12. FantomX

    Pitanje u vezi hladjenja chipseta!

    Moze, i kosta kao pola ove ploce. :D Najruznije resenje je ujedno i najbolje. :)
  13. FantomX

    DSLR diskusija...

    Imate vas dvojica i msn :P Sto kaze Typhoon, ako znate da slikate i Minolta ce da zavrsi posao... Za Nikon je muka sa objektivima, prilicno su skuplji nego za Canon, msm, Canon je Canon :D
  14. FantomX

    DSLR diskusija...

    I odgovoro na catch 22 je ? Canon ili Nikon ?
  15. FantomX

    Nokia predstavila novi smartphone - Nokia N9

    Procureo snimak prve Windows Nokije
  16. FantomX

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Bicu tu je epic stvar, svi su se lozili, pa i gx-x, nego je sad porastao pa mu ukus postao prefinjen :D
  17. FantomX

    Duke Nukem Forever

    neko retardiran svakako :D
  18. FantomX

    Šta slušate sada... ?

    UgBpLD8ZHx8
  19. FantomX

    Šta slušate sada... ?

    7dGR-SAgu9Y
  20. FantomX

    Automobili

    Ukusi su razliciti.... Meni ovo izgleda bruka dobro, doduse bela kombincija mi nije omiljena, ali slike koje mozes naci po netu i performanse su brutalne, bar meni. Za jedan SUV (ako ga tako mozemo nazvati) je brootalan !
Vrh